21°C bezchmurnie

Pomoc dla osób starszych - ćwiczenia i masaż

Kiedy: 2017-01-17 , godzina: 09:46 | Gdzie: Warszawa

Ćwiczenia dla osób starszych i pomoc w cenie masażu.Masaż pleców z masowaniem stóp to połączenie najlepszych technik i unikalna metoda leczenia chorób, zaś ćwiczenia charakteryzują się prostymi ruchami napełniając energią całe ciało.

Umiarkowana aktywność fizyczna jest wskazana dla ludzi w każdym wieku i nie ma znaczenia, w którym momencie życia zaczniesz ćwiczyć.

Seniorzy z przewlekłymi chorobami mogą wykonywać te ćwiczenia bezpiecznie i mają szansę żyć równie długo, a nawet dłużej, jeśli zamiast zażywania leków podejmą się wykonywania regularnej terapii oddechowo-ruchowej, która przynosi zdecydowaną poprawę zdrowia i zatrzymuje procesy starzenia. 
Ćwiczenia są metodą profilaktyczno - leczniczą opartą na akupunkturze i meridianach dla utrzymania równowagi w ciele. 


Skuteczność metody potwierdziło wielu uczonych i lekarzy chińskich, bowiem pobudzają do aktywności gruczoły wydzielające hormony płciowe wpływając korzystnie na czynność pozostałych gruczołów dokrewnych: nadnerczy, trzustki, grasicy, tarczycy, przysadki, szyszynki co stanowi rodzaj naturalnej hormonoterapii.

Aby przekonać się o ich skuteczności i poprawić jakość swojego życia zadzwoń lub napisz sms: 882 941 304
Terapeuta: Dariusz Sztabler, specjalista technik masaży II stopnia tel. kom. , zapisy telefoniczne pn.-pt. 9.00 – 20.00, w pozostałych dniach i godzinach proszę o kontakt mailowy: [email protected] lub proszę o SMS,a :) 

Życzę zdrowia i długowieczności 

 

 

Pomoc dla osób starszych - ćwiczenia i masaż komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl