2°C pochmurno z przejaśnieniami

Potrzebujesz strony internetowej? Nic trudnego, to nic nie kosztuje!

Darmowe strony internetowe - ENET

Prowadzenie własnej działalności – fundacji, przedsiębiorstwa, bloga, sklepu internetowego, czy firmy – tu duże przedsięwzięcie, wymagającego zazwyczaj wkładu własnego. Koszty związane z obowiązkowymi opłatami oraz usługami informatycznymi mogą wydawać się przerażające.

W tym momencie wkracza ENET, oferujący bezpłatne przygotowanie i wykonanie projektu strony internetowej. Realizacją zajmuje się założyciel i inicjator ENET-u, czyli Mateusz Pawłowski, który jest osobą niewidomą. Po wykonaniu usługi, istnieje możliwość przedstawienia własnych uwag. ENET oferuje też dowolność pod względem serwera, można skorzystać z własnego lub tego dysponowanego przez ENET. Mateusz Pawłowski, jak każdy człowiek z pasją, z największą przyjemnością podejmie się stworzenia Twojej wymarzonej strony.

Wśród stron wykonanych przez ENET znajdują się różnorakie branże i klienci wszelakiej maści: zaczynając od hodowli kotów Syberyjskich (tygrysyzestolicy.pl), przez Stowarzyszenie 040 (stowarzyszenie04-o.pl), a na Wynajmie Pokoi u Moniki (umoniki.enet.ovh) kończąc.

Działalność ENET-u oraz Mateusza Pawłowskiego nie ogranicza się wyłącznie do stron internetowych.  Do niedawna trwała akcja „Darmowe gadżety szkolne” polegająca na wsparciu tzw. wyprawkami szkolnymi wszystkich potrzebujących, których na to nie stać. 

 

Dane kontaktowe:

Tel.: 505904182

E-mail: [email protected]

www.enet.ovh

 

 

 

 

 

domena, strona www, bezpłatnie, za darmo, enet, tworzenie stron dla firm, działalność, strona internetowa, tworzenie stron internetowych, bezpłatnie - komentarze opinie

  • gość 2018-10-02 09:22:24

    Najlepiej, jeśli strona internetowa traktuje o czymś popularnym, przyjemnym z czym mamy styczność każdego dnia np. o kawie. Znalazłem ostatnio całkiem ciekawy tekst na ten temat http://coffeenation.pl/blog/artixen-jak-stworzyc-dobry-projekt-strony-o-kawie/ dobrze się czyta, krótko i na temat.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl