15°C bezchmurnie

Poznajcie Martę, PKiN kojarzy jej się z czasem dzieciństwa

Ludzie PKiN, Poznajcie Martę kojarzy czasem dzieciństwa - zdjęcie, fotografia

Marta jest harcerką - co wiąże się u niej z masą obowiązków i spraw do załatwiania. Spotykam ją kiedy między jednym zadaniem a drugim wpada do Pałacu na szybką kawę. Za chwilę musi być już na uczelni na innym końcu miasta, a jeszcze przed chwilą załatwiała coś na całkiem przeciwnym.

Zapytana dlaczego odwiedza właśnie Pałac odpowiada, że uwielbia klimat w nim panujący. Wspomina również przeszłość związaną z Pałacem: "To miejsce najbardziej kojarzy mi się z zajęciami skoków do wody na które uczęszczałem przez praktycznie całą podstawówkę do Pałacu Młodzieży. Ten czas wspominam lepiej niż dobrze. Spędziłam tam cudowne chwile ze świetnymi trenerami oraz miałam możliwość na rozwój na naprawdę wysokim poziomie. Zawsze myślę o tym czasie z uśmiechem na twarzy mimo, ze nie zaglądałam w tamto miejsce już od dobrych kilku lat."

Oprócz przeszłości PKiN to dla Marty też teraźniejszość: "Pałac Kultury kojarzy mi się też teraz z Kinoteką gdzie można taniej oglądać filmy niż w sieciówkach typu Cinema City. Sama rzadko chodzę do kina, ale to miejsce cenie sobie również za klimat, który tam panuje." - mówi dziewczyna. "Myślę też, że Pałac Kultury to taki punkt odniesienia kiedy  umawiamy się czasem z kimś w centrum" - śmieje się. - "Każdy na pewno go znajdzie".

#LudziePKiN

Poznajcie Martę, PKiN kojarzy jej się z czasem dzieciństwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl