6°C bezchmurnie

Prezydent Andrzej Duda w KFC [MEMY]

W ostatni weekend w mediach zrobiło się głośno po tym jak Prezydent Andrzej Duda w KFC usłyszał pytanie na temat polskiej konstytucji. Jedna z klientek KFC zapytała Prezydenta dlaczego zgadza się na łamanie konstytucji.

Andrzej Duda nie chciał w dawać się w dyskusję. Jednak cała ta sytuacja, a bardziej miejsce gdzie zadano Prezydentowi pytanie bardzo rozbawiła internautów. Od razu posypały się śmieszne memy. W galerii powyżej zamieszamy kilka z nich.

Po całym zdarzeniu Prezydent jednak odniósł się do pytania na swoim koncie Twitter: Warto też zaznaczyć, że skoro żaden z podmiotów uprawnionych do zainicjowania kontroli zgodności z Konstytucją przed TK tego nie robi, to znaczy, że nie mają oni wątpliwości co do zgodności danego przepisu z Konstytucją. Np: grupa posłów lub senatorów, RPO, I Prezes SN itd.

Jak wiać Prezydent nie może spokojnie zjeść kurczaka ;)

Ps. Przeszukując „internety” natrafiliśmy na mema sprzed kilku lat. Kiedy to jeszcze Prezydentem Polski był Bronisław Komorowski. Wizy do USA do dzisiaj są, ale przynajmniej zniżki do KFC udało się załatwić ;)


Prezydent Andrzej Duda w KFC [MEMY] komentarze opinie

  • gość 2018-06-12 07:23:02

    "Wiz do USA do dzisiaj nie ma" - chyba właśnie wizy są dzisiaj...

  • ADMIN 2018-06-12 09:33:54

    Oczywiście, dziękujemy za czujność. Już poprawione :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl