Prokuratora: znalezione ciało to 5 letni Dawid. Doszło do zabójstwa

Zabójstwa, Prokuratora znalezione ciało letni Dawid Doszło zabójstwa - zdjęcie, fotografia

Potwierdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. Znalezione ciało chłopca w stawie tuż przy autostradzie A2 przy węźle Pruszków to ciało 5 letniego Dawida. Chłopca którego mama w środę (10 lipca 2019r.) zgłosiła na policję zaginięcie.

- Wszystkie ustalenia wskazują na to że było to ciało Dawida, w zasadzie mamy to już potwierdzone, nie ma tutaj żadnych wątpliwości – powiedział dla TVN Warszawa rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński

Chłopca zabrał z domu dziadków w Grodzisku Mazowieckim ojciec, który następnie miał go przewieźć do domu w Warszawie. Niestety chłopiec nie dojechał do mamy. Ojciec popełnił samobójstwo, a jak się okazało, wcześniej zabił 5 letniego Dawida.

Czytaj również: Kolejne porwanie pod Warszawą. Ojciec uprowadził 3 letnie dziecko
 

Prokuratora: znalezione ciało to 5 letni Dawid. Doszło do zabójstwa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 14:57:41

    Jak trzeba mieć w głowie nasrane by tak zrobić!

  • gość 2019-07-23 02:57:33

    przygnębiające

  • LENDING TREE FINANCE SERVICE I - niezalogowany 2019-07-26 00:31:11

    Potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności, pożyczki na dług? Kup samochód lub dom? Jeśli tak, nie martw się, ponieważ oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w niskiej i przystępnej cenie 3%, bez zabezpieczeń i bez kontroli kredytowej. Wróć do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki z następującymi informacjami. Skontaktuj się z nami teraz: [email protected]

  • gość 2019-07-26 21:53:13


    Pozdrawiam wszystkich. Dla każdego wniosku kredytowego, skontaktuj się z Panem PLANCQ MICHEL konkretnego

    pożyczkodawcy, który mnie zadowolić w 72 godzin już. Dzięki referonial czytałem tutaj, udało mi się uzyskać kredyt

    na Pan PLANCQ MICHEL, warunki są dobre. To naprawdę poważne.
    Oto jego adres e-mail: [email protected]

    jego numer WhatsApp: +33752346508

    jego stronie internetowej: https://plancq-inversion.com

  • Paul Garry - niezalogowany 2019-07-30 04:59:43

    Czy potrzebujesz pożyczki? Pożyczka na spłatę długu lub zapłacenie rachunków lub założenie nowej firmy? Pożyczka na sfinansowanie twojego projektu? Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe w dowolnej wysokości z oprocentowaniem 2%. Aby uzyskać odpowiedzi i więcej informacji, wyślij odpowiedź na następujący e-mail: [email protected]

  • gość 2019-07-30 18:31:30

    Jestem Łukasz z Polski, jestem tu, aby poinformować ludzi, którzy potrzebują problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie, a w naszym kraju jest Zbawiciel, ponieważ potwierdzam moją kwotę pożyczki w wysokości 100 000 tysięcy i przyszedłem na forum tutaj, aby złożyć zeznania na temat tej firmy i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są one prawdziwe i legalne po moim spotkaniu z firmą o nazwie Stella Rene, firmą pożyczkową, podążyłem za ich krokami i udzielili mi kwoty pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przyjechałem tutaj dzisiaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, aby skontaktowali się z nimi dzisiaj przez e-mail {[email protected]} lub skontaktuj się z nimi za pomocą WhatsApp +971586972460 lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej pod numerem 586972460, aby uzyskać więcej informacji na temat wymogu pożyczki dzisiaj.

    Łukasz

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-07-31 01:02:44

    Dobry dzień

    Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Bridge Finance oferuje pożyczkę o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])

  • gość 2019-10-03 15:06:35

    Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

  • gość 2019-10-15 13:38:00

    Dzień dobry, nazywam się dziekan braswell, pochodzę z dana alabamy, publikuję to online dla tych, którzy szukają pomocy finansowej lub szukają pilnej pożyczki, każdy zainteresowany jest uprzejmie skontaktować się z e-mailem: [email protected] .com