9°C lekkie zachmurzenie

Przedstawiamy wspomnienia Oli

Ludzie PKiN, Przedstawiamy wspomnienia - zdjęcie, fotografia

Przedstawiamy wspomnienia Oli:

"Do Warszawy przyjeżdżam co jakiś czas. Pierwszy raz byłam tu kilka lat temu w odwiedzinach u brata, wtedy wieczorem podziwiałam panoramę stolicy z tarasu widokowego - robi wrażenie. Byłam tam też na wycieczce klasowej, za dnia też jest ładny widok. W Warszawie byłam też na Sylwestrze 2 lata temu. akurat pod Pałacem była strefa z koncertami i pokaz fajerwerków. To miejsce tworzy świetny klimat. Pałac kojarzy mi się z centralnym punktem Warszawy.

Kiedy mój brat mieszkał na Mokotowie, Pałac widać było z okien. W okolicy są piękne fontanny i hamaki, można na chwilę przysiąść i odetchnąć.

Do Warszawy przyjeżdżam w odwiedziny, odpocząć i pozwiedzać. Zawsze jak tu jestem to robimy z moim bratem i jego znajomymi fajne rzeczy, jeździmy na rowerach, chodzimy nad Wisłę, zwiedzamy starówkę itd. Ostatnio byłam na defiladzie z okazji Święta Wojska Polskiego. Fajnie było zobaczyć taką uroczystość.

Na co dzień mieszkam pod Gdańskiem, w malowniczym miejscu nad jeziorem. Tam się uczę i chodzę do szkoły. Interesuję się modą i muzyką. Obecnie jak pewnie dużo nastolatków słucham Taco Hemingwey'a, Quebonafide i innych hiphopowych zespołów. Lubię też robić zdjęcia. Sprawia mi to ogromną frajdę. W wolnym czasie uwielbiam grać w siatkówkę."

#LudziePKiN

Przedstawiamy wspomnienia Oli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl