7°C słabe opady deszczu

Rowery i motocykle na P+R bez opłat - będą zmiany. Nowe zasady na miejskich parkingach

NEWS, Rowery motocykle opłat będą zmiany zasady miejskich parkingach - zdjęcie, fotografia

Są zmiany w regulaminach parkingów Parkuj i Jedź. Najwazniejsze dotyczą właścicieli jednośladów. Teraz rowery i motocykle będa mogły stać na parkingach przez cała dobę - w nocy nawet w czasie przerwy technicznej. Użytkownicy jednośladów będą zwolnieni z opłat. Dobra wiadomość jest też dla posiadaczy aut elektrycznych. Dla nich stołeczny ratusz zaplanował Karty Eko. 

- Na parkingach Parkuj i Jedź będzie można również bezpłatnie doładować baterie aut elektrycznych (w nocy tylko z Kartą Eko). Stacje ładowania będą montowane sukcesywnie, a pierwsza z nich będzie na parkingu P+R Metro Młociny I. Będą tam dwa stanowiska do jednoczesnego ładowania czterech pojazdów elektrycznych - informujr urząd miasta.

Kolejna ważna wiadomość  - opłaty za postój będa naliczane dopiero 20 minut po wjeździe na parking. Dzięki temu parkingi będą mogły pełnić też rolę miejsc Kiss and Ride.

 

 

 

 

źródło: UM

 


Rowery i motocykle na P+R bez opłat - będą zmiany. Nowe zasady na miejskich parkingach komentarze opinie

  • gośćrrhrhrhrh - niezalogowany 2018-01-10 11:24:57

    Aby firma prężnie się rozrastała, warto zainwestować w jej promowanie. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie propozycji z zakresu reklamy. Może być to sposób polepszenia pozycji firmy.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl