4°C pochmurno z przejaśnieniami

Rozpoczął się remont tarasu widokowego PKiN [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się remont elewacji tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Wykonuje go krakowska firma Renovatorium Sp. Z o.o.

- Oczyszczanie elewacji odbywać się będzie metodą hydrodynamiczną z użyciem gorącej pary, a doczyszczanie wykonywane będzie ścierniwem w mgle wodnej. Naprawa zakłada także uzupełnienie ubytków w elewacji, wymianę parapetów oraz odnowienie tynku i malowanie sufitu. Koszt prac remontowych wynosi ok. 680 tysięcy złotych netto. W ciągu ostatnich czterdziestu lat, nie było przeprowadzane oczyszczanie elewacji tarasu widokowego - mówi rzecznik prasowy PKiN.

Wjazd na 30. piętro PKiN cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, a średnia roczna liczba odwiedzających wynosi około 650 tysięcy osób. Remont będzie wykonywany w taki sposób, by przez cały czas jego trwania, wciąż mogli odwiedzać go turyści. Przypomnijmy: ttaras widokowy czynny jest codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Od maja do września w każdy piątek i sobotę, istnieje możliwość podziwiana nocnej panoramy Warszawy z 30. piętra, w godzinach od 20.00 do 23.30.

Rozpoczął się remont tarasu widokowego PKiN [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl