20°C bezchmurnie

Rozpoczęto budowę gigantycznego parku rozrywki pod Warszawą

  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

To już pewne - koło Mszczonowa powstaje pierwszy park rozrywki na tak dużą skalę w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzisiaj ruszyły prace.

Inwestorem tego gigantycznego przedsięwzięcia jest Global City Holdings. Park of Poland powstanie ok. 60 km od Warszawy pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8.

Jak informuje inwestor, w pierwszym etapie Park of Poland Spółka zrealizuje Aquapark we współpracy z Unternehmensgruppe WUND jako partnerem strategicznym, który będzie odpowiedzialny za realizację i, na późniejszym etapie, za zarządzenie Aquaparkiem, który powstanie na obszarze ok 20 ha.

Unternehmensgruppe WUND prowadzi cztery duże aquaparki w Niemczech, w tym Therme Erding, gdzie znajduje się największy basen kryty w Europie z otwieranym dachem, i który to projekt będzie wzorem dla Aquaparku w Mszczonowie.

W Aquaparku, oprócz basenu w stylu wyspy tropikalnej, znajdzie się także duża strefa zdrowia oraz centrum Galaxy z kompleksem zjeżdżalni dla gości od najmłodszych do młodzieży i dorosłych lubiących mocne wrażenia.

Rozpoczęto budowę gigantycznego parku rozrywki pod Warszawą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inwestycje, - więcej informacji