RWE zmienia nazwę na innogy. Uwaga na oszustów

Technologia, zmienia nazwę innogy Uwaga oszustów - zdjęcie, fotografia

Największy dostarczyciel energii w Warszawie i okolicy RWE zmienia swoją nazwę na innogy. Jak czytamy na stronie firmy nowa nazwa „składa się z pierwszych lub ostatnich sylab słów „innowacja“ i „energy“ wzgl. „technology“„.

Do zmiany formalnie dojdzie od 2 września 2016. RWE Polska będzie nosić nazwę innogy Polska, a RWE Stoen Operator – innogy Stoen Operator. Zmieni się również logo.

Jak informuje firma ze zmianą nazwy i loga nie wiąże się konieczność zmiany umowy. Dotychczasowe umowy które podpisaliśmy z RWE zachowują ważność i nie ma konieczności ich aneksowania. Jest to o tyle istotna informacja, bo już w kilku dzielnicach Warszawy, m.in. na Pradze, Targówku, Mokotowie pojawili się oszuści którzy podają się za agentów RWE i podsuwają do podpisania fałszywe umowy.

RWE zmienia nazwę na innogy. Uwaga na oszustów komentarze opinie

  • gość 2017-04-10 18:48:09

    ta nazwa to głównie kojarzy się z popularnym powiedzienie "i ja nie mogę" co jest chyba wykładnią działań firmy - o porzadku i "sprawności" działania niech świadcza kolejki wściekłych i zdezorientowanych klientów. W "salonach" siedza ludzie mający "0" dacyzyjności i nawet nie mogący wydać zaświadczenia o tym, że wobec firmy nie mamy zadnych zaległości, choćby na dany dzień. "Spychotechnika" kwitnie : " ja tu nie moge nic, prosze przejechać się na Targową" - a tam też nic nie mogą - strata czasu i totalny bałagan, którego jestem ofiarą. Ządam rzetelnego zajęcia się moją sprawą, przeprosin na pismie za zaistniałą sytuację, zwrotu (fizycznie - przekazem pocztowym a nie w przyszłych rachunkach) nieprawnie zagrabionych pieniędzy a także rekompensaty finansowej w wysokości "godnej" zamożnej firmy jako zadośćuczynienia za zaistniałą sytuację. Abonent nr x...x080000328749

  • marcin - niezalogowany 2017-04-11 12:54:09

    Mamy podpisaną umowę z Innogy i nie polecam nikomu. Fatalna firma, ciągłe jakie korekty i dopłaty nawet za lata wstecz. Nie wiem już za co płacę. Nie rozpatrują reklamacji lub zbywają Cię ogólnym stwierdzeniami. Aby podpisać umowę musisz udzielić im pełnego pełnomocnictwa, nawet do rozwiązywania umowy dystrybucji energii. Straszą karami za zerwanie umowy. Szczerze nie mogę się doczekać aż umowa się rozwiąże.

  • Rafał - niezalogowany 2017-05-14 10:00:02

    Jestem bardzo zadowolony z innogy prowadze działalność i faktury zmniejszyły mi sie prawie o połowe, obecny operator nie dba o klienta nie oszukujmy sie dopiero sie nim zaczyna interesowac jak juz ktos zmieni sprzedawce. Polecam jak najbardziej tą firme.

  • KJD - niezalogowany 2017-05-17 19:50:41

    Innogy to gówniana firma która pójdzie na dno. To jest kwestia czasu. Klienci będą odchodzić do innych operatorów energii. Za 5 lat max nie będzie tej chujnii z patajnią

  • gość 2017-07-25 17:35:24

    "INNOGY to jedna wielka banda niudolnych bałaganiarzy i złodzieji - zwłaszcza niekompetentna do bólu księgowość - jestem ofiara ich bałaganu - mając zapłacone WSZYSTKIE rachunki na bieżąco - nasłali na mnie komornika, który zamroził mi wszystkie możliwe konta i zabrał bezpodstawnie i bezprawnie dużą sumę pieniędzy na ich rzecz - sobie oczywiście pobierając swój haracz - ze strony "innejnogi" czy jak im tam (swoją drogą durniejszą nazwe trudno wymyśleć) ani słowa przeprosin czy wyjaśnienia nie wspominając o zwrocie całej kwoty bezprawnie pobranych pieniędzy - sprawa będzie w sądzie, prowadzi ją UOKiK i Federacja Konsumentów"

  • gość 2017-08-11 15:11:40

    Dzięki za opinie. Właśnie przyszli z ofertą. Ale wolę się trzymać z daleka.

  • gość 2017-10-06 21:29:08

    w W-WIE Działają firmy z Radomia , którze sprzedają tanio prąd, podpisałem umowę i chyba warto, dostałem piękną smycz dla siebie jestem zadowolony

  • gość 2018-02-28 17:08:33

    cwele pierdolone

  • gość 2018-06-05 12:42:55

    potwierdzam - innogy to OSZUŚCI, KŁAMCY, ZŁODZIEJE, cwele pierdolone, mam nadpłatę ponad 600 zł, ale po kolejnych moich naciskach stale twierdzą, że wręcz przeciwnie - muszę dopłacić kolejne 300 zł !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie spotkaliśmy w Warszawie jeszcze ŻADNEGO klienta tej żałosnej firmy, który byłby zadowolony !!!!!!!!!!!! innogy NAZIŚCI WYPIERDALAĆ Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gośćOla - niezalogowany 2018-07-25 14:14:57

    innogy Stoen operator to niezawodny dystrybutor prądu.

  • pracownik innog - niezalogowany 2018-07-27 12:48:31

    nasza firma to niezawodny dystrybutor energii elektrycznej

  • Gość - niezalogowany 2018-08-02 15:18:16

    INNOGY TO OSZUŚCI I NACIĄGACZE.WYPADAĆ Z POLSKIEGO RYNKU.PAJACE.

  • innogyoszuści - niezalogowany 2019-03-03 15:15:07

    O, widzę, że po niektórych komentarzach, że Innogy dba o swoją reputację i płaci za fałszywe, pozytywne opinie :) Ja od ponad pół roku po wyprowadzce próbuję rozwiązać problem z tymi oszustami. Pomimo przekazania protokołu zdawczo-odbiorczego w lipcu 2018, rozwiązali umowę w styczniu b.r., oczywiście po licznych interwencjach. Do tej pory przysyłali faktury za okres, który mnie nie obowiązywał. Oczywiście po rozwiązaniu umowy wciąż każą sobie płacić za okres po przekazaniu protokołu i nic nie pomogła reklamacja w tej sprawie. Radzę trzymać się od nich z daleka.

  • gość 2019-03-12 10:37:56

    potwierdzam innogy to fatalna firma naciągająca na dodatkowe koszty, zastraszająca klientów i nikt w niej nic nie może zrobić......

Dodajesz jako: |