3°C mgła

Skup aut w najlepszej cenie i za gotówkę w powiecie wołomińskim i Warszawie

Handel i usługi, najlepszej cenie gotówkę powiecie wołomińskim Warszawie - zdjęcie, fotografia

Wymieniasz samochód i chcesz szybko, w dobrej cenie, sprzedać swoje stare auto? Miałeś wypadek i nie opłaca się jego naprawa? Dobrze trafiłeś. Firma WWL Skup Aut kupi go od Ciebie w najlepszej cenie, a gotówkę dostaniesz od ręki. W branży działamy już od kilkunastu lat i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Skupujemy samochody wszystkich marek i bez względu ich stan techniczny. Niezależnie czy masz auto używane, uszkodzone, powypadkowe, bez OC czy przeglądu, a chcesz je sprzedać to skontaktuj się z nami. Bezpłatnie wycenimy wartość samochodu więc nie ponosisz żadnego ryzyka i kosztów początkowych. Oczywiście dojedziemy do Ciebie też za darmo.

Nie będziesz musiał również tracić czasu na wszelkie formalności przy transakcji sprzedaży. Pomożemy Ci przy tym. Nasi pracownicy zajmują się tym od lat i wiedzą jak to szybko i sprawnie przeprowadzić. Co istotne dzięki nam możesz uzyskać również zwrot pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej. Przy sprzedaży poinformuj nas o tym a wypowiemy Twoją polisę OC i odzyskasz pieniądze.

Nasza firma znajduje się w Zielonce, ale zajmujemy się skupem samochodów w całym powiecie wołomińskim i w Warszawie. Jeśli mieszkasz np. Kobyłce, Ząbkach, Zielonce, Markach, Radzyminie, Wołominie czy Tłuszczu i chcesz sprzedać swój samochód to skontaktuj się z nami! Dokonamy szybkiej i bezpłatnej wyceny. Jesteśmy przekonani że będzie ona dla Ciebie atrakcyjna.

Kontakt:
WWL SKUP AUT

tel: 516-799-009
e: [email protected]

www.skup-wwl.pl 


Skup aut w najlepszej cenie i za gotówkę w powiecie wołomińskim i Warszawie komentarze opinie

  • gość 2018-06-13 14:42:09

    Jeśli ktoś ma starą toyotę lub mercedesa to warto zajrzeć tutaj.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl