5°C mgła

„Służymy ludziom a nie partiom”

Polityka, „Służymy ludziom partiom” - zdjęcie, fotografia

Dnia 8 września o godzinie 18.00 odbyła się Warszawska Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy. W politycznym wydarzeniu udział wzięli m.in. przewodniczący i burmistrzowie dzielnic.
Warszawska Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy zgłasza obecnie swych reprezentantów do okręgów wyborczych w całej Polsce. Kandydaci są przeróżni — poczynając od prezydentów – a na rekinach biznesu i ekonomii kończąc. Ich cechą wspólną jest niewątpliwie ogromna wiedza oraz doświadczenie. „Właśnie obchodzimy 100 – lecie praw wyborczych przyznanym w 1918 r. kobietom” - otworzyła imprezę Katarzyna Czajka, zaznaczając jednocześnie swoją rolę jako kobiety w machinie politycznej, a także symboliczny wymiar takowego wydarzenia. Katarzyna Czajka była również współorganizatorką całej imprezy. Skrzypce przejął w dalszej kolejności przewodniczący Bezpartyjnych wygłaszając mowę. Wystąpił także m.in. Jerzy Karwelis (szef kampanii), a także Dariusz Wolke (działacz Bezpartyjnych Samorządowców. Mowa była o „partyjniactwie” oraz różnorakich chorobach z którymi Samorząd musi się zmagać. Jest to – wśród wielu – właśnie traktowanie samorządu niczym łup, a także obrona samorządów w imię demokracji. Z kolei, przemówienie Konrada Rytela, będący prezesem Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej i wiceburmistrza Piastowa, skupiało się na wezwaniu do mobilizacji.
„Służymy ludziom a nie partiom” grzmiał Konrad Rytel i to zdanie doskonale oddaje ducha Warszawskiej Konwencji Wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy.


„Służymy ludziom a nie partiom” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl