5°C lekkie zachmurzenie

Sylwester 2018 w Warszawie? Mamy pomysł!

Warszawa Sylwester

Przed nami najbardziej radosna noc w roku. Sylwester czyli czas zabawy i świętowania. Nie macie jeszcze planów? Mamy dla Was wyjątkową propozycję.

LOVE ME NOW IN 2018 czyli sylwester 2018 w Warszawie dla singli i nie tylko! To impreza na którą możecie przyjść sami (a nuż to będzie ten czas kiedy serducho mocniej zabije jak poznacie kogoś interesującego) albo z miłością swojego życia.

Tutaj wszyscy będą bawili się w świetnie!

Skąd ta pewność? Już samo miejsce jest zapowiedzią dobrej imprezy. „Blender” na warszawskim Mokotowie ma dla Was trzy strefy: parkiet na samej górze, po tańcach odsapniecie w strefie do chillout-u, a jeśli zechcecie spokojnie porozmawiać też znajdziecie do tego odpowiednie warunki. Zobaczcie na zdjęciach jak wyśmienicie prezentuje się to miejsce!

Dobra muzyka i zabawa z profesjonalnymi tancerzami gwarantowana! Do tego bufet w formie koktajlowej (ciepłe i zimne posiłki) i open bar (whisky, wódka, wino, piwo i oczywiście napoje bezalkoholowe) przez całą noc. Czego można chcieć więcej?!

Nie zastanawiajcie się! Ta impreza to po prostu plan na wspaniale spędzony czas, ale też wielka szansa na poznanie miłości swojego życia!

Pierwsza pula biletów w atrakcyjnej cenie 199 zł od osoby. Trzeba się jednak śpieszyć. Kto pierwszy ten lepszy. Druga pula biletów w cenie 239 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www.warszawa-sylwester.com

Kup bilet teraz!


sylwester 2018 w warszawie - komentarze opinie

  • gość 2017-12-02 20:30:10

    Dzięki za inf. Już początek grudnia a ja nie mam pomysłu na sylwestra, a ta propozycja wydaje się całkiem fajna. Cały czas wejściówki w atrakcyjnej cenie 199 zł?

  • gość 2017-12-03 20:39:23

    Pomysł fajny, ale my postanowiliśmy, że tegoroczny przełom starego i nowego roku chcemy spędzić na wakacjach, bo latem wyjazd z zawodowych powodów musieliśmy sobie odpuścić, z Itaką lecimy więc od Maroko wygrzewać się na wakacjach all inclusive i ja już nie mogę się doczekać

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl