2°C pochmurno z przejaśnieniami

Szpital św. Zofii coraz popularniejszy wśród ciężarnych. Będzie jeszcze lepiej

Zdrowie, Szpital Zofii coraz popularniejszy wśród ciężarnych Będzie jeszcze lepiej - zdjęcie, fotografia

Szpital św. Zofii przy ul. Żelaznej cieszy się coraz lepszą opinią wśród pacjentów i zainteresowanie jego usługami z dziedziny ginekologii i położnictwa wciąż rośnie. Zapowiada się na to, że ta placówka będzie jeszcze lepsza.

Miasto podpisało umowę o współpracy z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego  W praktyce oznacza to, że oddziały położniczy, ginekologiczny i neonatologiczny staną się III Kliniką Położnictwa i Ginekologii CMKP. 

- Celem Kliniki będzie wraz z udzielaniem świadczeń zdrowotnych mieszkańcom, realizacja zadań badawczych oraz dydaktycznych, czyli kształcenia podyplomowego w zawodach medycznych. Nawiązanie współpracy przyniesie wiele korzyści Centrum Medycznemu „Żelazna” m.in.: wzrost konkurencyjności placówki, zwiększenie zainteresowania współpracą z CMŻ lekarzy o wyższych kwalifikacjach, możliwości dalszego rozwoju merytorycznego i naukowego pracowników szpitala - informuje urząd miasta.


Co również istotne - dzięki tej współpracy pracownicy szpitala będą mieli możliwość zdobycia kolejnych specjalizacji, a to  przyczyni się zarówno  do większego bezpieczeństwa pacjentów, jak i do utrzymania w placówce ambitnych lekarzy, dla których leczenie i ciągłe samodoskonalenie jest misją i pasją.

Szpital św. Zofii coraz popularniejszy wśród ciężarnych. Będzie jeszcze lepiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl