17°C bezchmurnie

Teleportacja w Polsce? O co chodzi

Filmy - premiery - kina, Teleportacja Polsce chodzi - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek w całej Polsce ruszyła "Akcja teleportacja". Użytkownicy popularnej wyszukiwarki połączeń komunikacji miejskiej Jakdojade.pl mogą skorzystać z nowego, specjalnego środka transportu - teleportu. Z niecodziennego środka transportu będzie można skorzystać do 27 października.

"Akcja Teleportacja" stanowi cześć promocji filmu "Doktor Strange", który trafi na ekrany 26 października. Z tej okazji przygotowano na popularnej wyszukiwarce połączeń oryginalną wtyczkę przenoszącą użytkowników w świat nowego filmu.

Jak to działa? Gdy użytkownik będzie chciał sprawdzić jak dojechać w wyznaczone przez siebie miejsce, w propozycjach dojazdu pojawi mu się nowy sposób przemieszczania jakim jest "teleportacja". Gdy użytkownik ją wybierze, zostanie przeniesiony na oficjalną stronę filmu www.doktorstrange.pl na której może obejrzeć m.in. zwiastun filmu.

Prawdziwa magia, prawda? Udało Wam się przenieść do magicznego świata "Doktora Strange'a"?

"Doktor Strange" to filmowa adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Tytułowy bohater to znany neurochirurg, który w wyniku wypadku samochodowego traci czucie w rękach, co uniemożliwia mu dalszą karierę. Doktor Strange nie poddaje się i zaczyna szkolenie na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi.

Film "Doktor Strange" zebrał już pozytywne recenzje od krytyków i dziennikarzy. Zapowiada się udana premiera!

Źrodlo: marketingnews.pl

Teleportacja w Polsce? O co chodzi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl

Filmy - premiery - kina, - więcej informacji