19°C bezchmurnie

Tesco zamyka sklepy. Ponad 2 tysiące osób do zwolnienia

Handel i usługi, Tesco zamyka sklepy Ponad tysiące osób zwolnienia - zdjęcie, fotografia

Sieć Tesco planuje zamknięcie 13 sklepów w naszym kraju. Pracę straci ponad 2 tysiące osób.

Decyzja spowodowana jest nierentownością wybranych placówek. Te, które zostaną utrzymane mają przejść małe zmiany. Wszystko po to, by przyciągnąć klientów i powiększyć zyski z handlu.

Sytuacja z handlem w Polsce nie jest stabilna, spore zmiany w dochodach sklepów zaszły po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę, dlatego zmiany są potrzebne. W najbliższych miesiącach w placówkach sieci będą przemeblowania. Produkty mają zostać wyeksponowane tak aby klienci mieli łatwiej znaleźć to czego najczęściej potrzebują.

W najbliższym czasie sklepy Tesco zostaną zlikwidowane w następujących lokalizacjach: Bytom Karpacka, Chorzów Graniczna, Gliwice Wielicka, Hrubieszów Dworcowa, Jelenia Góra Wolności, Kalisz Legionów, Knurów Szpitalna, Piaseczno Kusocińskiego, Poznań Mrągowska, Sieradz Wojska Polskiego, Strzelin Mickiewicza, Września Kaliska, Żory Malinowa. Póki co na liście nie ma warszawskich placówek.

 

 

 

źródło: TVP Info

Foto: Wikipedia


Tesco zamyka sklepy. Ponad 2 tysiące osób do zwolnienia komentarze opinie

  • JIM - niezalogowany 2018-08-28 07:13:47

    Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: ([email protected]) Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, pośredników w obrocie nieruchomościami i instytucji zbiorowych) po naszej atrakcyjnej stopie procentowej wynoszącej 3%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: {[email protected]}

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl