2°C pochmurno z przejaśnieniami

Uwaga! Miejski Sylwester w nowym miejscu!

Imprezy, Wydarzenia, Uwaga! Miejski Sylwester nowym miejscu! - zdjęcie, fotografia

Co roku tysiące mieszkańców i turystów wita nowy rok na miejskiej imprezie. Do tej pory organizowana była ona w różnych miejscach. Była już na placu Konstytucji, Zamkowym, Piłsudskiego czy Błoniach Stadionu Narodowego. W tym roku będziemy bawić się na placu Bankowym.

Na razie nie znamy szczegółów imprezy organizowanej przez miasto we współpracy z telewizją TVN. Stołeczny ratusz informuje jedynie o samej lokali Sylwestra przepraszając jednocześnie okolicznych mieszkańców za uciążliwości jakie ich czekają w związku z organizacją koncertu.

 

 

 

 

 

foto: PKiN

Uwaga! Miejski Sylwester w nowym miejscu! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-29 09:07:12

    Najlepsze i bezpieczne miejsce do zabawy to błonie stadionu Narodowego dziwi mnie to że miasto znajduje tak miejsca na tą masowe zabawy zwłaszcza że bawi się naprawdę dużo rodzony z dziećmi i przestrzeń powinna być istotną ale jak widać nie dla wszystkich

  • gość 2017-11-29 13:20:40

    Zgadzam się z przedmówcą. Też tego nie rozumiem. Błonia PGE Narodowy to chyba najlepsze miejsce w Warszawie na imprezę masową, taką jaką jest właśnie sylwester.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-30 14:39:55

    Tak jak przedmówca twierdzę że błonia stadionu to najlepsza lokalizacja . Która nie stwarza żadnych utrudnień w ruchu drogowym i teren pomieści każdą ilość gości

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl