1°C słabe przelotne opady śniegu

Uwaga! Od godz. 15 blokada krajowej 7! Wylotówka na Gdańsk będzie nieprzejezdna!

Drogi, Uwaga! blokada krajowej Wylotówka Gdańsk będzie nieprzejezdna! - zdjęcie, fotografia

Wszyscy kierowcy wiedzą, że piątek po południu równa się dużym korkom na drodze krajowej 7 czyli trasy na Gdańsk. Jak do tego dołożymy protest na tej trasie w Łomiankach spodziewamy się jednego - wielkiego paraliżu tej północnej wylotówki. 

Blokada drogi jest organizowana przez stowarzyszenie Łomianki Razem. Po co? By pokazać władzom, że zaówno północna część Warszawy jak i same Łomianki potrzebują w końcu obwodnicy. 

- TERAZ ALBO NIGDY! Przepraszamy wszystkich kierowców ale będą utrudnienia w ruchu na trasie na Gdańsk na odcinku Łomianki ( DK7). Będzie PIKIETA 5.01.18 od godz 15-17.00. Działamy na rzecz budowy drugiego wlotu do Warszawy - zapowiada stowarzyszenie.

Powód jest konkretny, bo godziny szczytu zarówno rano jak i po południu (nie wspominając już o świętach i czasie wyjazdów i powrotów, bo wtedy jest prawdziwy dramat) to dla kierowców koszmar. Droga do pracy zarówno samochodem jak i autobusem (innej alternatywy nie ma) oznacza stanie w gigantycznych korkach. Od lat jest mowa o potrzebie budowy trasy S7, od lat też piętrzą się problemy i inwestycja jest przekładana.

 

 

 

foto: FB


Uwaga! Od godz. 15 blokada krajowej 7! Wylotówka na Gdańsk będzie nieprzejezdna! komentarze opinie

  • Stephen Willis - niezalogowany 2018-01-06 09:58:13

    OFERTA POŻYCZKI!!! Jesteśmy usługą kredytową Stephena Williamsa Usługa Oferujemy zarówno finansowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Oferujemy bezpieczne i poufne pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2% rocznie, pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, kredyty korporacyjne, kredyty edukacyjne, pożyczki mieszkaniowe i pożyczki z dowolnego powodu! Jesteśmy zaufaną alternatywą dla finansowania bankowego, a nasz proces składania wniosków jest prosty i bezpośredni. Nasza pożyczka waha się od 5 000,00 USD do 25 000 000 000,00 USD. (Dwadzieścia pięć milionów dolarów). Informacje dodatkowe: szybko stajemy się prywatnym, dyskretnym i zorientowanym na usługi wyborem kredytów na ogólne pożyczki. Jesteśmy firmą, do której należy się zwrócić, gdy tradycyjne źródła pożyczek zawodzą. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail, [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl