2°C pochmurno z przejaśnieniami

Uważajcie z kim podpisujecie umowy na zakup polisy OC...Sporo można stracić...

Bezpieczeństwo, Uważajcie podpisujecie umowy zakup polisy Sporo można stracić - zdjęcie, fotografia

W dzisiejszych czasach w gąszczu ofert ubezpieczeniowych szukamy zawsze najtańszych, najbardziej atrakcyjnych. Nikt przecież nie chce przepłacać, a OC każde auto miec musi. Są jednak ludzie, którzy w tym całym zamieszaniu wykorzystują naszą naiwnośc i niewiedzę szukając łatwego zysku. Tak własnie było na Woli. 

Do policjantów zgłosiły się osoby oszukane przez "przedstawiciela" firmy ubezpieczeniowej. 

- Przestępstwo polegało na tym, że sprawca, podając się za przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej oferował polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na pojazdy, która była sfałszowana. W taki sposób naraził pokrzywdzonych na straty wynoszące ok. 2 tys zł - wyjasnia stołeczna policja.

Funkcjonariusze szybko ustalili przedsiębiorczego pana. Okazał się nim 26-letni obywatel Ukrainy, który już usłyszał zarzut oszustwa. Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym wobec oskarżonego. Grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia.

 

 

 

 

źródło: KSP

 

Uważajcie z kim podpisujecie umowy na zakup polisy OC...Sporo można stracić... komentarze opinie

  • Katarzyna 2017-12-04 14:14:59

    Dlatego ubezpieczenie OC najlepiej kupować w sprawdzonych porównywarkach ubezpieczeń takich jak Ubea.pl. Możemy być pewni, że wystawiona polisa będzie prawdziwa, a jednocześnie możemy szybko znaleźć najtańszą ofertę.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl