3°C mgła

W 200 autobusach naładujesz telefon

Autobusy, autobusach naładujesz telefon - zdjęcie, fotografia

Miejskie Zakłady Autobusowe idą z duchem czasu. W 200 warszawskich autobusach zamontowano gniazdka USB. Dzięki nim podróżujący komunikacją miejską będą mogli naładować swój telefon, tablet czy inne urządzenie które ładuje się przy użyciu kabla USB.

Na chwilę obecną ładowarki pojawiły się w większości pojazdów które wyjeżdżają na trasy z Zajezdni Ostrobramska. Ale to dopiero początek. Ładowarek ma być więcej. Kolejne autobusy zamawiane przez MZA będą od razu wyposażone w takie gniazdka.

Podobne rozwiązanie cieszy się powodzeniem w SKMkach. Pierwsze ładowarki pojawiły się tam już pod koniec 2015 roku. W SKM naładujesz baterię i otrzymasz informacje sms utrudnieniach komunikacyjnych.

W 200 autobusach naładujesz telefon komentarze opinie

  • gość 2018-02-21 08:12:03

    Kapitalne posunięcie, czapki z głów. W dobie prężnie rozwijającej się branży mobilnych technologii każdy z nas ma w kieszeni przenośny komputer, z którym niemal się nie rozstaje i z którego korzysta prawie całodobowo, dlatego ważne jest, żeby zawsze był naładowany, szczególnie na tzw. czarną godzinę, bo nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy przyda się nam pełna bateria. Jestem ciekaw, kiedy mój lokalny przewoźnik zaimplementuje ten pomysł, byłbym bardzo wdzięczny.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl