3°C mgła

W piątek wraca Ekstraklasa. Na początek Legia jedzie do Lubina

Legia Warszawa, piątek wraca Ekstraklasa początek Legia jedzie Lubina - zdjęcie, fotografia

Po krótkiej zimowej przerwie wracają piłkarskie emocje w wykonaniu drużyn polskiej Ekstraklasy. Pierwszym rywalem Legii Warszawa będzie Zagłębie Lubin. Mecz już w najbliższy piątek (09.02.2018r.) o godzinie 20.30. „Wojskowi” zagrają na wyjeździe.

- Wiem, że w Zagłębiu nie ma już Jacha i Świerczoka. Byli to dla lubinian bardzo ważni piłkarze i z tego powodu moglibyśmy uważać, że czeka nas łatwe spotkanie. Jestem jednak przekonany, że będzie wręcz przeciwnie - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin trener Legii, Romeo Jozak.

W przerwie Legia rozegrała pięć spotkań towarzyskich. Bilans tych starć nie jest korzystny. Trzy porażki, jeden remis i tyle samo wygranych. Najgorzej legioniści wypadli w starciu z liderem czeskiej ligi Viktorią Pilzno. Mecz zakończył się wynikiem 1:5.

Pomimo przegranej w ostatniej kolejce przed przerwą zimową z Wisłą Płock (0:2) Legia przystępuje do rundy wiosenne z pozycji lidera ligi. Zagłębie zajmuje w tabeli piątą pozycję i ma sześć punktów straty. Liczymy, że przewaga ta powiększy się do 9 „oczek”.


W piątek wraca Ekstraklasa. Na początek Legia jedzie do Lubina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl