6°C rozproszone chmury

W weekend próba wojskowej defilady. Wielkie zmiany w komunikacji, zamknięte ulice

Transport publiczny - komunikacja, weekend próba wojskowej defilady Wielkie zmiany komunikacji zamknięte ulice - zdjęcie, fotografia

15 sierpnia największa z dotychczasowych defilada z okazji święta Wojska Polskiego. Wiąże się to z wielkimi zmianami na stołecznych drogach - zamknięta będzie Wisłostrada. Zanim jednak to nastąpi, wojsko przygotowuje się do tego dnia. W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się próba defilady. Kilka kilometrów Wisłostrady zostanie wyłączone z ruchu w tym czasie. Wiele autobusów zostanie skierowanych na trasy objazdowe. 

Utrudnienia rozpoczną się w sobotę o godz. 23. Potrwają do niedzieli (godz. 11)

Jak informuje ZTM,  w niedzielę, 12 sierpnia, w godzinach 3.00 – 11.00 i 13.20 – 14.00 tramwaje nie będą się zatrzymywały na przystankach Most Gdański i Wybrzeże Helskie. Od 13.20 do 14.00 autobusy nie będą jeździły mostem Gdańskim i Śląsko-Dąbrowskim.

Pierwsze utrudnienia rozpoczną się o godzinie 23.00. Zamknięte zostaną ulice: Wybrzeże Gdyńskie od mostu gen. S. Grota-Roweckiego do mostu Gdańskiego, Wybrzeże Gdańskie od mostu Gdańskiego do R. Sanguszki i Z. Krasińskiego, od pl. T. W. Wilsona do ul. Wybrzeże Gdyńskie.

Szczegóły dotyczące tras objazdowych w komunikacji znajdziecie TUTAJ.

W weekend próba wojskowej defilady. Wielkie zmiany w komunikacji, zamknięte ulice komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl