17°C bezchmurnie

Warszawski Dzień Zwierząt 2017 na Agrykoli

Kiedy: 2017-05-20 , godzina: 11:00 | Gdzie: Agrykola

W sobotę, 20 maja odbędzie się druga edycja Warszawskiego Dnia Zwierząt. W parku Agrykola o godzinie 11:00 spotkają się miłośnicy czworonogów. Udział zapowiedzieli przedstawiciele Lasów Miejskich-Warszawa, Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, Komendy Stołecznej Policji, Straży Miejskiej, licznych fundacji – Zwierzęcej Polany, S.O.S. dla jamników, Grupy Pomocy Kotom Mrau, Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, Przygarnij Królika i innych.

Impreza potrwa do godziny 18:00. Poprowadzą ją Marzena Rogalska i Michał Olszański.

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, a także porady specjalistów. Uczestnicy konkursu „Zwierzozagadka” będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu miejskiej fauny. Będzie można podziwiać umiejętności psów policyjnych, porozmawiać z behawiorystami, wziąć udział w warsztatach na temat podstaw posłuszeństwa i pierwszej pomocy, dowiedzieć się jak należy bawić się z psem oraz przygotować do wyprawy w nieznane w towarzystwie czworonoga.

Organizatorem wydarzenia jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Na Paluchu”. Podobnie jak w roku ubiegłym obecne będą psy z „Palucha”. Uczestnicy imprezy, którzy są chętni adoptować psa dowiedzą się jak można to zrobić, osoby zainteresowane wolontariatem będą mogli uzyskać wyczerpujące informacje. Będzie można także otrzymać planszową grę edukacyjną dla dzieci „Piesku, szukaj domu”

Warszawski Dzień Zwierząt 2017 na Agrykoli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl

Imprezy, Wydarzenia, - więcej informacji