25°C bezchmurnie

Wielkie emocja na łazienkowskiej. Legia wygrywa z Lechem Poznań

Legia Warszawa, Wielkie emocja łazienkowskiej Legia wygrywa Lechem Poznań - zdjęcie, fotografia

Bardzo ważne trzy punkty zostają w stolicy. Legia Warszawa po ciężkim boju pokonuje w ostatnich minutach Lecha Poznań 2:1. Brami dla „wojskowych” strzelali Vesović i Kucharczyk. Mistrz Polski zrównał się punktami z Jagiellonią Białystok.

Niedzielny mecz z Lechem rozpoczął się wyśmienicie dla stołecznej drużyny. Już w 2 minucie do bramki gości trafił Czarnogórzec Marko Vesović. I na tym strzelanie bramek zakończyło się w pierwszej połowie. Legia przeważała, z posiadaniem piłki 65% do 35%. Miała również więcej sytuacji bramkowych, ale trzy strzały na bramkę były niecelne.

W drugiej połowie to goście z Poznania przejęli inicjatywę i w 63 minucie stan rywalizacji wyrównał Gytkjaer. Na szczęście w końcówce meczu po rzucie karnym Legie na prowadzenie ponownie wyprowadził Michał Kucharczyk.

Komplet punktów dla „wojskowych”. Dzięki tej wygranej punktami Legia zrównała się z liderem Ekstraklasy Jagiellonią Białystok. Jednak trzeba pamiętać, że rywale swój mecz w ramach 26 kolejki grają w poniedziałek. Na własnym stadionie podejmą Wisłę Kraków. Legia 11 marca jedzie do Gdańska.

Miejsce zdarzenia mapa Warszawa

Wielkie emocja na łazienkowskiej. Legia wygrywa z Lechem Poznań komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się