3°C mgła

Wspomnienia Kamila z Pałacem Kultury i Nauki

Ludzie PKiN, Wspomnienia Kamila Pałacem Kultury Nauki - zdjęcie, fotografia

"W PKiN odwiedziłem: Kinotekę w ubiegłym tygodniu dwa razy. Wielokrotnie odwiedziłem też Akademię Tańca Sulewscy, a także Salę Kongresową, w której byłem na koncercie rok temu" - mówi Kamil - "Byłem również na tarasie widokowym na trzydziestym piętrze"

"W pamięci utkwiły mi miłe chwile i przeżycia taneczne, a także wrażenia kulturalne, a oprócz tego symbolika miejsca oraz jego niezmienność od lat" - opowiada dalej - "Pałac to bogata oferta kulturalna stolicy. Przez kino, teatr, miejsce nauki, rozrywki jest swoistym unikatem w swojej niepowtarzalnej ofercie. Wyróżnia się stylem i góruje nad Warszawą. Dla mnie to jeden z symboli stolicy. Za dnia stateczny i cichy, w nocy wygląda, jak oświetlony zamek. Jest miejscem odniesienia dla wielu mieszkańców miasta i dla przyjezdnych. Znak historii i minionych czasów w zderzeniu ze współczesnością" - kontynuuje opowieść o swoich wrażeniach.

Na co dzień Kamil mieszka pod Warszawą i od lat pracuje w stolicy jako nauczyciel, a wcześniej ukończył tutaj studia. Od dawna jest związany z tym miastem.

 

#LudziePKiN

Wspomnienia Kamila z Pałacem Kultury i Nauki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl