5°C mgła

Wspomnienia opowiedziane nam przez Gabrielę

Ludzie PKiN, Wspomnienia opowiedziane przez Gabrielę - zdjęcie, fotografia

Wspomnienia opowiedziane nam przez Gabrielę:

"W Pałacu Kultury i Nauki byłam wiele razy, bardzo chciałabym odwiedzić go nocą, kilka miesięcy temu byłam na jednej z wystaw, a przy okazji na spektaklu, widoki przypominają mi te z bajek dla dzieci, naprawdę warto wybrać się na taras widokowy. z Pałacem kojarzy mi się film  ,,Trzy metry nad niebem,, na samej górze uruchamia mi sie wyobraźnia i amatorskie wcielenie reżysera. Podoba mi się wnętrze Pałacu, można poczuć sie w nim jak prawdziwa księżniczka.

Pałac nie jest dla mnie głównym symbolem Warszawy, jednak jest bardzo charakterystyczny i znany, przez co mówiac o Warszawie to o nim myślę najczęściej.

Na co dzień uczę się w liceum, interesuję się sportem, ciekawymi filmami, modą, muzyka, językiem polskim, lubię fotografować, pozować do zdjęć, prowadzę bloga, uwielbiam oglądać artystyczne zdjęcia i czytać ciekawe wiersze napisane przez współczesnych artystów.

Mieszkam w małej miejscowości Nowa Kornica, bywam w Warszawie bardzo często, odwiedzam różne ciekawe miejsca, które wciąż odkrywam, pozuję do zdjęć, chodzę na różne koncerty, eventy np. Festiwal kolorów, czy dzień yogi."

 

#LudziePKiN

Wspomnienia opowiedziane nam przez Gabrielę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl