11°C bezchmurnie

Z cukrzycą na ty! Nie daj się chorobie! Konferencja już 18 listopada

Siedzący tryb życia i brak ruchu. Posiłki jedzone nieregularnie i w pośpiechu najczęściej przed telewizorem lub co gorsze z telefonem w ręku. Efekty tego niezdrowego trybu życia widać coraz częściej. Najpierw nadwaga, otyłość, a potem w konsekwencji tego wszystkiego cukrzyca. Niestety ta choroba dotyczy coraz większej liczby osób i w coraz młodszym wieku.

Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną XXI wieku. A wystarczy wprowadzić w naszym życiu trochę zmian, by nie dac się temu podstępnemu przeciwnikowi.

Jak w najmniej „bolesny” sposób zacząć żyć zdrowo? Czy można w diecie najmłodszych przemycić znienawidzony szpinak czy brokuły? Jak zmienić tryb życia całej rodziny, by wszyscy byli zdrowsi?

Na te pytania i wiele, wiele innych znajdziemy odpowiedzi już 18 listopada na specjalnej konferencji „ Z cukrzycą na ty, nie daj się! Moje dziecko wyszło z grupy ryzyka”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. A na to już zbyt wiele czasu nie ma. Zgłoszenia przyjmowane są do środy za pomocą formularza


Z cukrzycą na ty! Nie daj się chorobie! Konferencja już 18 listopada komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl