3°C mgła

Z Warszawy prosto nad morze - pociąg Słoneczny powróci na wakacje.

Koleje Mazowieckie, Warszawy prosto morze pociąg Słoneczny powróci wakacje - zdjęcie, fotografia

Dobre wieści przed nadchodzącymi wielkimi krokami wakacjami. Pociąg „Słoneczny” powróci w czerwcu. Oznacza to, że wygodnie dojedziemy z Warszawy Zachodniej do Ustki. Te specjalne letnie kursy będą tylko w weekendy. Pociągi będą startowały ze stolicy rano i wracały wieczorem. To umożliwi wielu osobom wygodną podróż bezpośrednio nad morze.

Pociąg „Słoneczny” będzie kursował do sierpnia. W ubiegłoroczne wakacje z podróży „Słonecznym” skorzystało ponad 100 tys. pasażerów.

Na razie nie znamy cen biletów.

 

 

foto: KM

Z Warszawy prosto nad morze - pociąg Słoneczny powróci na wakacje. komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-22 10:54:08

    Wczoraj rano podróżowaliśmy tym pociągiem. Bilety kupione parę dni wcześniej. Pani ostrzegała o możliwości braku miejsc siedzacych ale nie wspomniała o możliwości braku miejsc STOJĄCYCH. Wejście do pociągu na stacji Ciechanów graniczyło już z cudem(cuda się jednak zdążają) tretując się na wzajem udało się nam wejść na "poklad" pociągu. Na kolejnych stacjach było już tylko gorzej.... Ciężko było ale przeżyliśmy jakoś ten koszmar i tak zastanawia mnie tylko jedno -na ile takie warunki są bezpieczne bo z wygodą w ogóle napewno nie miały nic wspólnego. Pomijając że staliśmy z dziećmi do stacji Gdańsk Oliwa wciśnięci w innych pasażerów bez możliwości przejścia do toalety, bez kanapki czy picia bo mąż z torbą został w innej części pociągu... My podróżowaliśmy tym pociągiem pierwszy i ostatni raz w życiu. Dla mnie osobiście w naszym przypadku "bilet rodzinny " warto dopłacić 13 zł /osobę i siedzieć wygodnie na swoim miejscu z możliwością NORMALNEGO przejścia do toalety czy dotarcia po prostu do drzwi. To taka moja refleksja kochani, która możecie przeczytać przed kupnem biletu by mieć świadomy wybór.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl