4°C pochmurno z przejaśnieniami

Z wizytą na budowie Marsa i Żołnierskiej [ZDJĘCIA]

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych przedstawił zdjęciową relację z terenu budowy ulic Marsa i Żołnierskiej. Dzieje się naprawdę sporo.

Dowiadujemy się tez, że będą opóźnienia, bo nawet nie rozpoczęły się wyburzenia nad ul. Strażacką.ZMID wyjaśnia, że nie można rozpocząć wyburzania, dopóki wiadukty wschodnie nie dostaną pozwolenia na użytkowanie. Na 11 lipca zaplanowana jest kontrola WINB. Jeśli nie zostaną wykazane nieprawidłowości, wkrótce zostanie wydane pozwolenie na ich użytkowanie i zostaną otwarte. Wówczas będzie można rozpocząć prace rozbiórkowe wiaduktu zachodniego.

Kiedy wschodnia jezdnia ul. Żołnierskiej za skrzyżowaniem z ul. Strażacką zostanie otwarta wraz z oddaniem do użytkowania wiaduktów?

- Kontrola WINB (Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego) została wyznaczona na 11 lipca. Jeżeli w trakcie kontroli nie zostaną wykazane nieprawidłowości, w niedługim czasie zostanie wydane pozwolenie na ich użytkowanie. Wówczas wiadukty i wschodnia jezdnia zostaną otwarte - wyjaśnia ZMID.

 

 

 

źródło: FB

 

Z wizytą na budowie Marsa i Żołnierskiej [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl