15°C bezchmurnie

Zabójca zatrzymany po 4 latach. Sukces policjantów z archiwum X [ZDJĘCIA Z AKCJI]

To na pewno wielki sukces stołecznego archiwum X. Po czterech latach od zabójstwa zatrzymano trzy osoby związane z tym przestępstwem.

Do tej pory sprawa zabójstwa w czasie alkoholowej libacji na terenie Płońska była wielką niewiadomą. Dzięki wnikliwej pracy policjantów z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw w ostatnich dniach udało się wytypować prawdopodobnych sprawców zbrodni.

Dzisiaj w końcu wiemy, że w styczniu 2014, podczas zakrapianej imprezy doszło do bójki pomiędzy jej uczestnikami. Dawid W. zabił swojego kompana. Byli świadkowie tego zdarzenia – konkubina zabójcy Iwona S. i jej córka – Natalia. 33-letni dziś mężczyzna, następnego dnia (razem z konkubiną) na wózku wywieźli ciało zamordowanego i wrzucili je do rzeki Płonki. Zwłoki znaleziono trzy miesiące później.

Finał tej makabrycznej sprawy miał miejsce kilka dni temu. Przy wsparciu SPAP, policjanci zatrzymali zabójcę i jego pomocniczki. Jemu postawiono zarzut zabójstwa, a kobietom pomocnictwa. Wszyscy są tymczasowo aresztowani.

 

 

 

źródło: KSP


Zabójca zatrzymany po 4 latach. Sukces policjantów z archiwum X [ZDJĘCIA Z AKCJI] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się