2°C pochmurno z przejaśnieniami

Zaproś Bezdomnego na Świąteczny Obiad - kolejna edycja akcji na Patelni

NEWS, Zaproś Bezdomnego Świąteczny Obiad kolejna edycja akcji Patelni - zdjęcie, fotografia

Po raz kolejny Marta i Tomek Lacek organizują świąteczną akcję skierowaną do osób bezdomnych. Już 23 grudnia o godz. 16 zapraszają na warszawską "Patelnię".
- Szukamy i zbieramy bezdomnych. Rozdajemy im przygotowane paczki oraz ubrania. Idziemy na ciepły posiłek do restauracji Sphinx, która co roku gości nas pięknie. Kupujemy bezdomnym prezenty, o które poproszą - taki jest działania. Aby go zrealizować potrzebna jest pomoc czyli: artykuły chemiczne i spożywcze: papiery toaletowe, maszynki, żele, szampony, szczotki, chustki etc. konserwy, słodycze itp.
- ZBIERAMY TEŻ: Torby, plecaki, duże bluzy i kurtki - każdy ma w szafie coś z tych rzeczy! Umówcie się z nami i przekażcie wcześniej lub osobiście przynieście na akcję... - podkreślają Marta i Tomek. - Nie możesz być na akcji? Będziesz i chcesz mieć swój wkład? Wpłać pieniążki, które w 100% zostaną przeznaczone na wyznaczony cel. Za zebrane środki finansowe kupimy produkty i zrobimy paczki, zabierzemy bezdomnych do restauracji i kupimy wymarzone prezenty. POKAŻEMY PARAGONY I ROZLICZENIA!!!

Dane do przelewu:
54 1090 1753 0000 0001 1361 2408
Marta Lacek ul. Otwocka 26B, 05-430 Celestynów
BZWBK
Tytułem: "BEZDOMNI"

(Pieniądze zbierane są tylko do 21.12.2017r. Później prosimy już NIE! przelewać.)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcecie przekazać dary, umówić się na odbiór, dopytać o szczegóły akcji - piszcie, dzwońcie 509 505 190.

 

 

 

 

źródło: FB
 


Zaproś Bezdomnego na Świąteczny Obiad - kolejna edycja akcji na Patelni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl