-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Żarcie na Kółkach: Festiwal Food Trucków i Mistrzostwa Burgerowe

Kiedy: 2017-08-19 , godzina: 12:00 | Gdzie: PGE Stadion Narodowy

Imprezy, Wydarzenia, Żarcie Kółkach Festiwal Trucków Mistrzostwa Burgerowe - zdjęcie, fotografia

Już w ten weekend, 19-20 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się impreza Żarcie na Kółkach, czyli wakacyjny Festiwal Food Trucków połączony z 4. edycją Mistrzostw Burgerowych i finałem plebiscytu „Gazety Stołecznej” - Warszawska Pyza.

Na Błonia PGE Narodowego pojawi się niemal 100 najróżniejszych food trucków, które będą serwować jedzenie od burgerów, przez taco, zapiekanki, frytki, lody, ciastka, dania wege, aż po orientalne smaki z Azji czy Ameryki Południowej - do wyboru do koloru!

20-stka z tych wystawców powalczy o tytuł Mistrza Burgerowego. Komisje sędziowskie złożone z dziennikarzy, blogerów i postaci ze świata kulinarnego, wybiorą najlepszą mobilną burgerownię roku.

Rozstrzygnie się także plebiscyt „Gazety Stołecznej” na najlepsze jedzenie warszawskiej ulicy - Warszawska Pyza 2017. Gospodarzami będą dziennikarze kulinarni Wyborcza.pl Warszawa, Małgorzata Minta i Maciej Nowak.
Na 10 wybranych przez jury i czytelników finalistów plebiscytu można zagłosować pod linkiem: warszawa.wyborcza.pl/warszawskapyza do jutra.

Wstęp wolny.

 

 

Źródło: FB Żarcie na Kółkach 


Żarcie na Kółkach: Festiwal Food Trucków i Mistrzostwa Burgerowe komentarze opinie

  • Bogdan - niezalogowany 2018-01-17 13:20:13

    Fajna sprawa, ja to się zawsze zastanawiam jak oni robią te pizze w food truckach. Zobaczcie chociażby na ten www.pizzatruck.pl , no pyszna sprawa. A nie wiem jak oni to miejsce gospodarują. Ci foodtruckerzy to prawdziwi artyści i szefowie kuchni!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl