6°C rozproszone chmury

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Miasteczku Greenwood – wyjątkowym osiedlu w sercu Białołęki

Inwestycje, Znajdź swoje miejsce ziemi Miasteczku Greenwood wyjątkowym osiedlu sercu Białołęki - zdjęcie, fotografia

Poszukiwanie wymarzonego mieszkania bywa niełatwe, zwłaszcza, gdy chcemy połączyć piękno przyrody i nowoczesność miejskiej lokalizacji. Na szczęście warszawska Białołęka to miejsce, które spełni wszystkie wymagania, bowiem otoczenie bogate w tereny zielone jak parki, rezerwaty czy kompleksy leśne, a także usytuowanie w stosunkowo niedalekiej odległości od centrum miasta, pozwala cieszyć się zaletami obu opcji, które współgrają tutaj harmonijnie. Miasteczko Greenwood to dopracowany w najdrobniejszych szczegółach kompleks, który urzeknie miłośników nowinek, nowoczesnych rozwiązań i wysokiego standardu mieszkania, jak również tych, dla których bliskość natury jest najważniejsza.

Kameralna zabudowa wykonana w bardzo eleganckim, ale jednocześnie funkcjonalnym stylu zachwyca subtelną kolorystyką, szklanymi balustradami balkonów czy obszernymi panoramicznymi oknami, które gwarantują wyjątkową jasność i przestronność wnętrz mieszkań. Starannie zaprojektowanie inteligentne mieszkania, jak również części wspólne, tworzą doskonale dopracowaną całość, dzięki czemu można cieszyć się komfortem i wygodą codziennego użytkowania. Wysoki standard oraz najwyższej klasy materiały wykorzystane w budowie mieszkań na tym nowym osiedlu na Białołęce oraz jego otoczenia sprawiają, że każdy nawet najbardziej wymagający klient, doceni ich liczne atuty i stylistykę. Elewacja budynków, jak również świetliki na dachach doskonale współgrają z wszechobecną zielenią, a wnętrza części wspólnych jak klatki schodowe, pięknie komponują jasne odcienie z wyrazistymi barwami. Imponującym akcentem, który dodaje wnętrzom lekkości są przeszklone windy.

Osiedle jest w pełni bezpieczne i gwarantuje niesamowity komfort, bowiem posiada monitoring oraz częściowe ogrodzenie. Dla mieszkańców stworzono w ramach projektów, także liczne miejsca parkingowe naziemne, hale garażowe, komórki lokatorskie czy liczne lokale użytkowe, które mogą stać się wspaniałym miejscem na rozwój firmy. Ogród oraz uroczy plac zabaw z pewnością staną się centralnym punktem spotkań mieszkańców, którzy w miłej i relaksującej atmosferze mogą spędzać czas. Okolica jest wyjątkowo atrakcyjna pod względem rekreacyjnym, dlatego każdy miłośnik rowerów, joggingu czy spacerów znajdzie tutaj swoje ukochane trasy. Nie brakuje tutaj również doskonałej infrastruktury handlowo- usługowej, bowiem w sąsiedztwie dostępne są tutaj różnego rodzaju sklepy, apteki, centrum handlowe czy zaplecze edukacyjne. Osiedle jest doskonałe dla miłośników zwierząt, a pobliska przychodnia weterynaryjna zapewnia kompleksową opiekę wszystkim czworonogom i nie tylko. Osoby, które cenią doskonałe połączenia komunikacyjne, będą zadowolone z bliskości przystanku autobusowego, który łączy osiedle z centralnymi punktami miasta. Nie bez znaczenia jest również bliskość Trasy Toruńskiej czy Mostu Północnego, które pozwalają na sprawny dojazd zarówno do innych dzielnic Warszawy, jak również lokalizacji poza miastem.

 

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Miasteczku Greenwood – wyjątkowym osiedlu w sercu Białołęki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl