-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zostań Mistrzem Wszechświata w Bubble Football!

Kiedy: 2017-08-19 , godzina: 14:00

Sport, Zostań Mistrzem Wszechświata Bubble Football! - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę, 19 sierpnia o godzinie 14:00 w Strefie Rekreacji Dzielnicy Wisła, na plaży przy moście Poniatowskiego w Warszawie, odbędzie się Turniej Bubble Football. 8 drużyn zawalczy o tytuł „Mistrza Wszechświata w Bubble Football".

Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na plażę przy moście Poniatowskiego będą czekały liczne, bezpłatne atrakcje. W ramach strefy Funny Football Center będzie można zagrać w zwariowane odmiany piłki nożnej, w tym:

  • Bubble football - podczas gry zawodnicy znajdują się w środku dużych dmuchanych kul. Zasady są takie, że nie ma zasad! Zawodnicy mogą skakać, odbijać się, robić fikołki, przewroty, stawać na głowie, robić salta, zderzać się z innymi.
  • Shock football - 2 drużyny i 2 liderów. Zawodnicy zakładają na łydki elektryczne opaski, które powodują efekt krótkotrwałego szoku. Liderzy mają piloty do opasek drużyny przeciwnej. Lider ma prawo użyć każdego pilota raz w trakcie jednej z 10-minutowych kwart.
  • Snooball - połączenie bilarda i piłki nożnej. Dwóch zawodników albo dwie niewielkie drużyny, 15 piłek-bili do wbicia. Za pomocą nogi lub głowy drużyny wbijają bile od 1 do 7 lub od 9 do 15.

Oprócz tego, będzie można wziąć udział w warsztatach z Freestyle Football, które poprowadzi prawdziwy mistrz tej dyscypliny, Mateusz Związek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: UM Warszawa
Fot.: Pixabay


Zostań Mistrzem Wszechświata w Bubble Football! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl