Jestem mamą, babcią, nauczycielem i wicedyrektorem przedszkola. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, widzę potrzebę jej wsparcia, pomocy i rozwoju. Wiem jak ważna jest mądra i przemyślana edukacja najmłodszych oparta na tradycji i wartościach. Wiem jak ważne jest uczenie dzieci szacunku i empatii do ludzi, zwierząt i otaczającego świata – to przecież dla nas teraz dorosłych zaowocuje w przyszłości. Wiem jak bardzo potrzebna jest nam wiedza i pomoc seniorów w kształtowaniu społecznych postaw i zachowań u dzieci - jaką ogromną wartością jest międzypokoleniowa edukacja. Ursynów to moje... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia


Tu jesteś: wio.waw.pl » blogi » Izabela Wróblewska o mnie - BLOG - Warszawa na wio.waw.pl

O mnie

Jestem mamą, babcią, nauczycielem i wicedyrektorem przedszkola. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, widzę potrzebę jej wsparcia, pomocy i rozwoju. Wiem jak ważna jest mądra i przemyślana edukacja najmłodszych oparta na tradycji i wartościach. Wiem jak ważne jest uczenie dzieci szacunku i empatii do ludzi, zwierząt i otaczającego świata – to przecież dla nas teraz dorosłych zaowocuje w przyszłości. Wiem jak bardzo potrzebna jest nam wiedza i pomoc seniorów w kształtowaniu społecznych postaw i zachowań u dzieci - jaką ogromną wartością jest międzypokoleniowa edukacja.
Ursynów to moje miejsce na Ziemi. Leży mi na sercu los naszej Dzielnicy. Jest piękna i stale się rozwija . Pragnę żeby była jeszcze bogatsza, bezpieczniejsza, bardziej przyjazna mieszkańcom.

Copyright © CMC Media dla wio.waw.pl - Warszawa 2019