-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Zdrowie i uroda


Dodano: 2018-04-12 13:58:58
Tagi: Zdrowie

Witam,zapraszam do poczytania bloga http://zdrowie-i-uroda.org.pl/.
Jest to blog o tematyce okołomedycznej, opisuje efekty witaminoterapii
oraz podpowiada, jak zregenerować siły po intensywnym wysiłku fizycznym.
Strona przedstawia najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej oraz
konsekwencje otyłości. Polecam!
odpowiedz cytuj
MojaAnga dodano: 2018-07-17 14:43:54
Dieta oraz zdrowie są bardzo istotne, zwłaszcza w trakcie uprawiania sportu. Dlatego polecam usługi z doskonalenia w Centrum Treningowym Carolina Medical Center, gdzie zawsze mi pomagają udoskonalać swoje wyniki sportowe:)
odpowiedz cytuj
TadeoM dodano: 2018-07-26 12:13:42
Tym, którzy chcieliby zadbać o swoją formę mogę zaproponować usługi trenera personalnego na http://trainingroom.proMają tam szeroką ofertę treningów, które są dostosowane do potrzeb i możliwości klienta. Ja akurat wybrałem trening funkcjonalny, który ma na celu poprawienie funkcji całego ciała, ale sądzę, że i wam dobiorą odpowiednią jego formę.
odpowiedz cytuj
maradda dodano: 2018-08-21 10:26:04
nawet najlepszy trener personalny nie pomoże, jeśli nie będzie odpowiedniej motywacji i zaangażowania - przede wszystkim trzeba samemu chcieć. Trzeba uzmysłowić sobie, że regularne treningi naprawdę bardzo dużo dają w aspekcie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Oczywiście, samo trenowanie z trenerem personalnym uważam za dobre, bo odpowiednio dobiera on skalę ćwiczeń i chroni przed różnymi kontuzjami, które mogą wynikać z błędnego wykonywania treningu
odpowiedz cytuj


1 ... 1