7°C pochmurno z przejaśnieniami

Apartamenty Podleśna ceny i opinie

Dodano: 2014-07-04 14:58:33
Tagi: Inwestycje
Dzielnice: Bielany, Żoliborz

Czy ktoś z Was wie coś na temat nowej inwestycji na Bielanach? Mam na myśli apartamenty Podleśna. Wiem, że byly już dni otwarte. Czy ktoś z Was interesowal się tą lokalizacją, znacie może ceny? Miejsce super, ale pewnie ceny kosmiczne.
odpowiedz cytuj
dodano: 2014-07-06 19:04:32
Moim zdaniem nie warto inwestować w takie apartamenty  ze względu na cenę a i na jakość nowe budownictwo w apartamentowcach jest kiepskie to że apartamenty są pomalowane i są meble itd. to nie znaczy że są super
odpowiedz cytuj
waldek dodano: 2014-07-06 19:06:31
No no  poprzednik ma racje nie ma sensu apartamentu najlepiej już wybudować sobie domek i jaka frajda ma się coś własnego z dużym ogrodem ale apartamenty w tej dzielnicy ok pół miliona z tego co słyszałem ale mogę się mylić
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2014-07-30 02:32:35
Oczywiście domek to marzenie, ale są tacy, co wolą bloki, bo np. nie muszą sobie sami remontować dachu:). A Podleśna to super miejsce, cisza, lasek, kanałek i jest dobrze skomunikowana. To na prawdę pomysł do rozważenia...
odpowiedz cytuj
pokorski.jan dodano: 2016-04-01 11:16:34
Miejsce fajne ale zawsze przejeżdżając tamtędy wieczorem mam wrażenie że bardzo niebezpieczne. Mimo, że w ciągu dnia jest tam mnóstwo rodzin z dziećmi, z psami, rowerzystów, kajakarzy...
odpowiedz cytuj
laurka dodano: 2016-05-24 10:37:19
Może lepiej więc mieszkać na osiedlach gdzie jest trochę bezpieczniej? Zielona Dolina jest spokojnym osiedlem, też jest tam sporo przestrzeni a mam wrażenie że o każdej porze jest bezpiecznie.
odpowiedz cytuj
Kasia Szulik dodano: 2017-09-15 11:01:52
Bielany nie są może złe ale zdecydowanie lepsza pod wieloma względami jest Wola, my się zdecydowaliśmy kupić mieszkanie na osiedlu Nowe Odolany ze względu na świetną komunikację i bliskość centrum gdzie oboje pracujemy. Szkół i przedszkoli też blisko osiedla nie brakuje nie będzie więc problemu kiedy pojawią się dzieci :)
odpowiedz cytuj
igor dodano: 2017-10-29 21:07:14
Przy przejęciu mieszkania od developera powinien być fachowiec który sprawdzi czy stan faktyczny jest taki jak w umowie. Nasze mieszkania odbierał przedstawiciel firmy per modum, która obecnie zarządza całym naszym osiedlem. Wielkich usterek nie było ale były takie które dla laika mogły być niewidoczne
odpowiedz cytuj
Monika Borkowska dodano: 2018-02-08 22:28:02
Jak ktoś lubi ciszę i spokój to może lepiej wynieść się poza obręb Warszawy. Siostra właśnie od dłuższego czasu tęskniła za ciszą i zielenią (aktualnie mieszka przy ruchliwej ulicy w centrum) i przeprowadza się do Brwinowa na Osiedle Pszczelin budowane przez Eko-Bud.  Będzie miała staw i park pod nosem, fajnie się to zapowiada. Martwiłam się o dojazd do Warszawy, ale rzut beretem od osiedla jest stacja PKP i WKD, więc dojazd to nie kłopot. 
odpowiedz cytuj
MojaAnga dodano: 2018-08-22 14:52:30
Fajnie wyciszyć można się również na wilanovie, powstało tam fajne osiedle domków szeregowych https://willanovia.pl/.
odpowiedz cytuj

1 ... 1