Biuro nieruchomości

Dodano: 2017-03-20 11:43:47
Dzielnice: Białołęka, Mokotów, Śródmieście

• EdrdN 2018.03.05 13:55

Chce sprzedać mieszkanie w Warszawie z pomocą dobrego i godnego polecenia biura nieruchomości..i zastanawiam się czy ktoś może już korzystał usług http://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro,freedom-nieruchomosci-warszawa-srodmiescie.html to jest oddział w Śródmieście, Warszawa.  Może ktoś może polecić konkretnego agenta z którym współpracował ? : )

odpowiedz cytuj
  • [#wterenie#]Maciejek 2017-09-01 18:00:48

Nie znam tego biura, ja współpracowałem z agencją Re/Max a dokładnie z Eugeniuszem Jaworskim i jest to osoba na pewno godna zaufania. Dla mnie odwalił kawał dobrej roboty, do tego w bardzo przyjaznej atmosferze bo można z nim pogadać o wszystkim. Bardzo ludzki a to w takiej branży się sprawdza. Na każde pytanie zaraz ma odpowiedź, naprawdę zna się na tym co robi i widać, że sprawia mu to przyjemność. W internecie ma stronę, jest tam nr kontaktowy, zawsze odbiera a jak nie to oddzwania. 

odpowiedz cytuj
  • Katia 2017-09-11 12:55:00

Biur nieruchomości nie brakuje, tylko kwestia tego, by trafić na takie porządne, co nie robi ludzi w bambuko

odpowiedz cytuj
  • tromowski 2018-07-09 08:37:55

Ja osobiście znam parę biur nieruchomości, aczkolwiek póki co tylko skorzystałem z usług jednego. Śmiało mogę polecić biuro nieruchomości w Warszawie --  https://tur-nieruchomosci.pl/  posiadają większość mieszkań, domów na wyłączność na terenie Bielan, Białołęki, Tarchomin. Sprawdźcie ofertę, może akurat znajdziecie coś dla siebie. 

odpowiedz cytuj
  • AliceMol 2018-08-31 10:27:17

Obczajcie sobie https://www.big.biz.pl/ Moja siostra z nimi współpracowała i naprawdę była zadowolona z przebiegu
    wszystkich działań. 

odpowiedz cytuj
  • losnin 2018-10-03 08:24:27

Dzięki za polecenie. Zajrzycie na stronę https://tur-nieruchomosci.pl/ Mój brat ostatnio skorzystał z usług tego biura i jest bardzo zadowolony. 

odpowiedz cytuj
  • tromowski 2018-10-29 09:23:55

Dziękuje bardzo za polecenie, w piątek udało mi się skontaktować z biurem nieruchomości Tur Nieruchomości, a dzisiaj już sprzedałem mieszkanie. Gorąco polecam!

odpowiedz cytuj
  • becja 2018-11-23 08:33:49

A nie lepiej samemu spróbować sprzedać? Chce Wam się potem oddawać kilka procent od zrealizowanej transakcji? To przecież będzie sporo pieniędzy

odpowiedz cytuj
  • darjo 2018-12-04 13:07:44

dokładnie , biur nieruchomości jest ostatnio mnóstwo , co z tego jak tylko patrzą żeby jak najwięcej prowizji wziąć

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"