17°C pochmurno z przejaśnieniami

Catering komunie. Jaka firma cateringowa?


Dodano: 2017-03-12 23:16:48

Witajcie moi drodzy,
Organizujemy komunie dla naszego syna wynajętym lokalu. Nie posiada on własnej kuchni, dlatego zdecydowaliśmy się na firmę cateringową. Jeśli możecie kogoś polecić, to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
odpowiedz cytuj
alena dodano: 2017-03-26 16:47:23
W zeszłym roku organizowaliśmy nasze wesele i też byliśmy w podobnej sytuacji - sala bez kuchni. Także gastronomia była po naszej stronie. O ile na poszukiwaniach samej sali jak i zespołu muzycznego nie spędziliśmy dużo czasu, to nad wyborem cateringu trochę się naszukaliśmy. Rozglądaliśmy się tez po okolicach Warszawy i natknęliśmy się na firmę z Michałowic http://www.lunchservice.com.pl Gdy przygotowali dla nas ofertę i całe menu to byliśmy z ich propozycji bardzo zadowoleni i postanowiliśmy zaufać im i zgodzić się na współpracę. Nie żałujemy, bo bardzo fajnie wszystko wyszło ;) 
odpowiedz cytuj
Damian Nosal dodano: 2017-05-24 15:35:41
Na ul. Parowcowej znajduje się Gastro Team. Moim zdaniem to najlepsza firma cateringowa w Wawie. Czego byś sobie nie życzył, to oni to zrobią, a jedzenie znakomite, ładnie podane i duży wybór pozycji. 
odpowiedz cytuj
Kasia Rejchel dodano: 2017-06-26 16:08:43
My zamawialiśmy z Aperitif Serwis, zresztą nie pierwszy raz i za każdym razem jestem zadowolona. Ich mam sprawdzonych, jedzenie mają bardzo dobre.
odpowiedz cytuj
Karolina Cyran dodano: 2017-07-18 22:39:11

Byliśmy wraz z narzeczonym na komunii z cateringiem. Jedzenie bardzo wyszukane, wszystko pięknie podane, a przede wszystkim bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Catering był z Restauracji \"Akademia\" z Wawy.

Zresztą samo miejsce zachwyca wyglądem,bardzo eleganckie i klimatyczne. Zdecydowanie polecam, my na pewno będziemy wracać jeszcze nie raz.


odpowiedz cytuj


1 ... 1