Catering komunie. Jaka firma cateringowa?

Dodano: 2017-03-12 23:16:48

• natali 2018.03.05 13:55

Witajcie moi drodzy,
    Organizujemy komunie dla naszego syna wynajętym lokalu. Nie posiada on własnej kuchni, dlatego zdecydowaliśmy się na firmę cateringową. Jeśli możecie kogoś polecić, to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • alena 2017-03-26 16:47:23

W zeszłym roku organizowaliśmy nasze wesele i też byliśmy w podobnej sytuacji - sala bez kuchni. Także gastronomia była po naszej stronie. O ile na poszukiwaniach samej sali jak i zespołu muzycznego nie spędziliśmy dużo czasu, to nad wyborem cateringu trochę się naszukaliśmy. Rozglądaliśmy się tez po okolicach Warszawy i natknęliśmy się na firmę z Michałowic http://www.lunchservice.com.pl Gdy przygotowali dla nas ofertę i całe menu to byliśmy z ich propozycji bardzo zadowoleni i postanowiliśmy zaufać im i zgodzić się na współpracę. Nie żałujemy, bo bardzo fajnie wszystko wyszło ;) 

odpowiedz cytuj
  • Damian Nosal 2017-05-24 15:35:41

Na ul. Parowcowej znajduje się Gastro Team. Moim zdaniem to najlepsza firma cateringowa w Wawie. Czego byś sobie nie życzył, to oni to zrobią, a jedzenie znakomite, ładnie podane i duży wybór pozycji. 

odpowiedz cytuj
  • Kasia Rejchel 2017-06-26 16:08:43

My zamawialiśmy z Aperitif Serwis, zresztą nie pierwszy raz i za każdym razem jestem zadowolona. Ich mam sprawdzonych, jedzenie mają bardzo dobre.

odpowiedz cytuj
  • Karolina Cyran 2017-07-18 22:39:11

Byliśmy wraz z narzeczonym na komunii z cateringiem. Jedzenie bardzo wyszukane, wszystko pięknie podane, a przede wszystkim bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Catering był z Restauracji \"Akademia\" z Wawy.

Zresztą samo miejsce zachwyca wyglądem,bardzo eleganckie i klimatyczne. Zdecydowanie polecam, my na pewno będziemy wracać jeszcze nie raz.

odpowiedz cytuj
  • Renata Mróz 2017-09-21 20:42:00

Gastroteam, polecam! Siostra miała zamówiony catering. Firma zorganizowała całą uroczystość. Goście byli zadowoleni, a jedzenie smaczne i podane w finezyjny i elegancki sposób. 

odpowiedz cytuj
  • Izabela Konarska 2017-10-08 10:51:41

U mnie bardzo sprawdził się Aperitif Serwis. Menu było wspólnie uzgadniane, więc nie miałam nic narzucone z góry. Kiedy nadszedł dzień komunii okazało się, że to był naprawdę dobry wybór. Wszystko jak w szwajcarskim zegarku. Brak problemów z dowozem, wszystko starannie zapakowane i na czas. Jedzenie było pyszne tak bardzo, że goście byli zachwyceni. Myślę, że jeszcze nie raz zamówię stamtąd jedzenie na imprezę okolicznościową. 

odpowiedz cytuj
  • Izabela Konarska 2017-10-08 10:52:10

U mnie bardzo sprawdził się Aperitif Serwis. Menu było wspólnie uzgadniane, więc nie miałam nic narzucone z góry. Kiedy nadszedł dzień komunii okazało się, że to był naprawdę dobry wybór. Wszystko jak w szwajcarskim zegarku. Brak problemów z dowozem, wszystko starannie zapakowane i na czas. Jedzenie było pyszne tak bardzo, że goście byli zachwyceni. Myślę, że jeszcze nie raz zamówię stamtąd jedzenie na imprezę okolicznościową. 

odpowiedz cytuj
  • Kasia Stańczyk 2017-11-28 17:19:48

Również korzystałam z cateringu w tej restauracji, zostałam miło obsłużona, jedzenie polskie jest okej. Ogólnie nie miałam się do czego przyczepic, wszystko na poziomie :)

odpowiedz cytuj
  • Kasia Stańczyk 2017-11-28 17:20:32

Nie podpieło się pod wypowiedz o restauracji Akademia :)

odpowiedz cytuj
  • Bartek1990 2019-03-28 13:26:29

Sprawdź sobie na http://chrzcinyikomunie.pl Super lista ofert z całej Polski :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"