Gdzie zorganizować konferencję

Dodano: 2018-03-23 10:06:10
Tagi: Handel i usługi
Dzielnice: Śródmieście

• ArturLew 2018-03-23 10:06:10

Witam,Szukam średniej wielkości sali na organizację konferencji w Warszawie. Najlepiej z miejscami noclegowymi i zapleczem gastronomicznym, ponieważ będzie trwało ok.2-3 dni. Możecie mi coś doradzić? 

odpowiedz cytuj
  • maggy 2018-06-21 07:29:51

My od pewnego czasu dopiero jeździmy na takie konferencje ale już widzę że warto zabierać tam takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ to super sposób na rozreklamowanie firmy i złapanie ciekawych kontaktów 

odpowiedz cytuj
  • mallva 2018-08-09 14:11:03

@Artur Lew - jeśli w konferencji będzie brało udział min. 20 osób to zerknij sobie na aktualną ofertę letnich konferencji w hotelu DoubleTree by Hilton na warszawskim Wawrze. Moja firma już kilka razy organizowała tam różnego rodzaju spotkania i imprezy firmowe i zawsze chwaliliśmy sobie komfortowe warunki i wysoki poziom obsługi. Dobrze wyposażona sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego i widokiem na ogród ( bardzo wyciszający i uspokajający widok, który pomaga się skupić ;p ). Przerwy kawowe, które da się za dodatkową opłatą urozmaicić o lemoniadę czy lody. Pokoje zadbane i w wysokim standardzie a kuchnia w hotelowej restauracji na 5+.

odpowiedz cytuj
  • kleszcz15 2019-06-21 10:52:42

A czy ktoś może polecić dobre biuro tłumaczeń z Warszawy? Mieliście może z nimi do czynienia https://www.focus-tlumaczenia.pl/? Szukam kogoś naprawdę bardzo solidnego a ich polecają mi znajomi. Podobno bardzo szybko wyrabiają się ze wszystkimi tłumaczeniami. Jednak wolę poszukać jeszcze więcej opinii zanim tak dfinitywnie powierzę komuś moje papiery.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"