Karta Biznes Benefit

Dodano: 2017-05-29 18:53:39

• martini479 2017-05-29 18:53:39

Warto
    wziąć tą kartę? Do wtorku muszę się zdecydować, bo mam możliwość wzięcia jej w
    firmie u siebie. Widziałam na ich stronie, ze sporo jest miejsc gdzie można ją
    wykorzystać (zwłaszcza moje ukochane Dos Tacos). Ale zastanawia mnie też czy
    tak samo traktują Klientów z kartą co tych bez niej? 

odpowiedz cytuj
  • Olaaa90 2017-11-14 08:56:01

Treningi
    personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka
    specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę
    dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i
    instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają
    bloga o tematyce sportowej i w ogóle :) A, rejestrują się tam nie
    tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze
    wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: https://lepszytrener.pl/sporty-walki

odpowiedz cytuj
  • Daria Nowicka 2017-12-14 22:30:23

Ja mam tę kartę i jestem bardzo zadowolona. W restauracji Dos Tacos bywam, karta jest respektowana i wszystko jest (jak i bez karty) idealnie. Poza tym znalazłam sporo miejsc, do których warto chodzić nie tylko ze względu na zniżki (np. mechanik C&S na Hipotezy - mistrz dokładności!) ale przede wszystkim ze względu na jakość usług. Zdecydowanie polecam tę kartę. 

odpowiedz cytuj
  • verapaluch 2018-02-15 10:38:02

Warto ją mieć bo w Warszawie możesz trafić na ogromne zniżki nawet do 70% na przeróżne usługi od fryzjera po restauracje i mechanika. Świetna sprawa jeśli chce się trochę zaoszczędzić.

odpowiedz cytuj
  • Rafin32 2018-07-30 00:02:52

Jeżeli dają to oczywiście, że warto ją wziąć :) Szczególnie, że Biznes Benefit przygotował naprawdę wiele miejsc w których można z niej skorzystać i zaoszczędzić spore pieniądze. Nam szef przygotował taką niespodziankę na 5 lecie istnienia firmy i myślę, że był to najlepszy prezent jaki mógł nam dać, bo na pewno przyda się każdemu pracownikowi oraz pozwala odkrywać nowe miejsca objęte tym programem. 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"