-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Karta Biznes Benefit

Dodano: 2017-05-29 18:53:39

Warto
wziąć tą kartę? Do wtorku muszę się zdecydować, bo mam możliwość wzięcia jej w
firmie u siebie. Widziałam na ich stronie, ze sporo jest miejsc gdzie można ją
wykorzystać (zwłaszcza moje ukochane Dos Tacos). Ale zastanawia mnie też czy
tak samo traktują Klientów z kartą co tych bez niej? 
odpowiedz cytuj
Olaaa90 dodano: 2017-11-14 08:56:01

Treningi
personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka
specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę
dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i
instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają
bloga o tematyce sportowej i w ogóle :) A, rejestrują się tam nie
tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze
wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: https://lepszytrener.pl/sporty-walki

odpowiedz cytuj
Daria Nowicka dodano: 2017-12-14 22:30:23
Ja mam tę kartę i jestem bardzo zadowolona. W restauracji Dos Tacos bywam, karta jest respektowana i wszystko jest (jak i bez karty) idealnie. Poza tym znalazłam sporo miejsc, do których warto chodzić nie tylko ze względu na zniżki (np. mechanik C&S na Hipotezy - mistrz dokładności!) ale przede wszystkim ze względu na jakość usług. Zdecydowanie polecam tę kartę. 
odpowiedz cytuj
verapaluch dodano: 2018-02-15 10:38:02
Warto ją mieć bo w Warszawie możesz trafić na ogromne zniżki nawet do 70% na przeróżne usługi od fryzjera po restauracje i mechanika. Świetna sprawa jeśli chce się trochę zaoszczędzić.
odpowiedz cytuj
Rafin32 dodano: 2018-07-30 00:02:52
Jeżeli dają to oczywiście, że warto ją wziąć :) Szczególnie, że Biznes Benefit przygotował naprawdę wiele miejsc w których można z niej skorzystać i zaoszczędzić spore pieniądze. Nam szef przygotował taką niespodziankę na 5 lecie istnienia firmy i myślę, że był to najlepszy prezent jaki mógł nam dać, bo na pewno przyda się każdemu pracownikowi oraz pozwala odkrywać nowe miejsca objęte tym programem. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1