Katering dietetyczny Mr & Mrs Fit

Dodano: 2018-08-12 00:50:19

• [#wterenie#]marzanna 2018-08-12 00:50:19

Zacznę od tego że chce zrzucić pare kilo a nie mam czasu i cierpliwości żeby samej sobie przygotowywać posiłki. Myślę o diecie pudełkowej bo siostra z Katowic na takiej schudła 20 kilo, no ale .. u nas nie ma tej firmy. dlatego może doradzicie? Obliczyłam sobie że przy moim stylu życia 1200 kalorii będzie ok plus rower i bieganie ( spróbuje) albo jakaś zumba może? ( siostra tak zrobiła) No i - przeglądałam dzis kilka stron takich firm co dowoża w Warszawie takie diety, oglądałam w pierwszej kolejnosci menu i zainteresowała mnie jedna głownie http://mrmrsfit.pl/diety/dieta-odchudzajaca/      5 posiłków pod okiem dietetyka i technologa zywienia, posiłki urozmaicone , jest i słodki podwieczorek ( ja bez słodyczy to szaleje) - jakies rady? opinie przede wszystkim? Ktos zna tą firmę i podpowie czy posiłki smaczne, czy da sie tym najeść i człowiek nie chodzi głodny ? No i czy odchudzajaca faktycznie odchudza?  Pracuję do 17-18 więc nie moge głodować w pracy ale z drugiej strony musze!!!! schudnąć Prosze doradźcie co do fimy i ich diety

odpowiedz cytuj
  • ewelinkaa 2019-09-10 09:30:43

przy moim stylu życia 1200 kalorii będzie ok plus rower i bieganie

Powiem szczerze, że nie wiesz co piszesz. 1200 kalorii to 1,2 kcal = to wystarczy na jakieś 5 minut bicia Twego serca. Pewnie chciałaś napisać 1200 kcal a to i tak za mało,chyba że cały dzień leżysz na kanapie, oddychasz i nic więcej. Głodzenie się, nigdy nie było dobrym rozwiązaniem. Zastanów się, co piszesz.

__________https://dermestetic.eu/forum/

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"