Luksusowa, ekskluzywna restauracja w centrum w-wy

Dodano: 2014-06-30 17:13:00
Tagi: Historia Warszawy
Dzielnice: Bemowo, Mokotów, Ochota , Śródmieście , Żoliborz

• nosek 2014-06-30 17:13:00

Witam poszukuję bardzo luksusowej restauracji , ponieważ chciał bym zrobić zaręczyny . A ciężko jest coś  znaleźć sensownego i zaufanego. Zaręczyny maja być na 20 osób.

odpowiedz cytuj
  • kolas256 2014-06-30 17:24:50

siema dużo jest restauracji na taką kulturalną imprezę . Ja ci polecam restauracje atelier amaro Jest to restauracja  Wojciecha Modesta Amaro ten gość niedawno prowadził dwa programy kulinarne hell's kitchen oraz  top chef wydaje mi się że ta restauracja sprosta twoim wymaganiom.Najlepsza restauracja w warszawie, obsługuje najwieksze przyjęcia a ponadto obsługuje największe gwiazdy z polski i zagranicy co z a tym idzie  wszyscy są zadowoleni. Jest perfekcja i prestiż

odpowiedz cytuj
  • kanapa 2014-06-30 17:27:54

Sam raz byłem  w tej restauracji i jestem zadowolony ja i moja żona. Restauracja na wysokim poziomie. Najlepszy wybór  w warszawie jak i w polsce

odpowiedz cytuj
  • nosek 2014-07-01 23:11:36

Sowa juz nie ma przyjaciół ... hhehee

odpowiedz cytuj
  • markus 2014-07-07 10:10:07

co racja to racje ale pierwsza odpowiedz jest najlepsza i najlepsza restauracja

odpowiedz cytuj
  • Rooster 2014-07-07 10:14:49

Restaurancja Pana Modesta jak najbardziej godna polecenia pod względem jakości dań i uśługi, ale musisz się przygotować na wysokie ceny.

odpowiedz cytuj
  • Daniel Batko 2016-08-01 10:19:39

Jeśli chodzi o indyjskie
    restauracje to ja mam największe przekonanie do lokalu Ganesh (
    ganesh.pl) na Ursynowie. Są już tu od lat, stołuję się
    regularnie u nich. Najlepiej to wpaść w poniedziałek po 17, wtedy
    można za 40 zł jeść do woli, ile tylko się potrafi. ;)

odpowiedz cytuj
  • Karolina Cyran 2017-09-11 11:21:02

To może jeszcze ode mnie: restauracja Akademia.
    Lubie jej klimat.

odpowiedz cytuj
  • Kasia Szulik 2017-09-14 13:25:43

Takich miejsc w Warszawie jest dużo, trudno tu coś konkretnego polecać bo to zależy od upodobań kulinarnych ale jeśli najdzie Was ochota na zapiekanki to zajrzyjcie na Bielany do Pandy https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ można tam skomponować swoją  zapiekankę z ulubionych składników :)

odpowiedz cytuj
  • remek102 2019-05-28 11:43:27

Prime Cut na Twardej. Nie jest to może taka stricte luksusowo-ekskluzywna restauracja, ale ma wysoki poziom. Nie jest to taka podrzędna knajpa do której przychodzą ludzie z przypadku. Obsługa jest na poziomie, fajne oryginalne menu i jest po prostu taka reprezentatywna

odpowiedz cytuj
  • justynkakakaka1 2019-08-01 10:10:57

Wykwintnie i luksusowe przyjecie zorganizował mój narzeczony podczas zaręczyn w tym miejscu https://www.warsawpoloclub.pl/. Była to niespodzianka i zrobiła na nas ogromne wrażenie. Wspaniałe miejsce, cudowna okolica. Przygotowali ekskluzywne przyjecie. Spokojnie mogę polecić to miejsce. Planujemy wesele w ty klubie  

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"