Mieszkania - domy szeregowe WIlanów Warszawa

Dodano: 2018-06-07 13:28:43
Dzielnice: Wilanów

• MojaAnga 2018.03.05 13:55

Hej, zróbmy listę ciekawych miejsc do mieszkania w Warszawie! :)
    Mi bardzo podoba się osiedle deweloperskie Willanovia: http://www.willanovia.pl/ . Świetne są te domki szeregowe, bardzo mi się podobają :)

odpowiedz cytuj
  • dorcia 2018-06-07 20:54:06

Zgodzę się z tym że Wilanów to miejsce atrakcyjne do zamieszkania :) Moja siostra parę miesięcy temu kupiła sobie tam mieszkanie, no dokładniej mówiąc kawalerkę bo jeszcze niezamężna. Mówi że bardzo jej się podoba, dostała w niskiej cenie i to jeszcze mieszkanie wyremontowane na wysoki standard więc już w ogóle zadowolona. Współpracowała z Eugeniuszem Jaworskim, którego strasznie zachwala bo mówi że to wszystko dzięki niemu. Jakbyście chcieli to zostawiam na niego numer, sobie zapisałam na przyszłość 603 195 624

odpowiedz cytuj
  • Kasia Szulik 2018-08-25 08:51:49

Też szukałam mieszkania w okolicy ale miałam ograniczony budżet bo nie chciałam pakować się w duży kredyt i gdyby nie Pani Joanna Lebiedź z biura nieruchomości przy Kasprowicza pewnie bym nie znalazła idealnego mieszkania w tej okolicy, nie wiem skąd i jak ale udało jej się znaleźć idealne dla mnie i to na Wilanowie :)

odpowiedz cytuj
  • Dyńka 2018-10-24 09:38:02

Moim zdaniem te biura posrednikow
    to strata czasu i pieniędzy, ja tam bez problemu sam zorientowałem się w
    ofercie deweloperow, porownalem co mi oferują i wybrałem polnord bo tylko on
    miał podziemny garaz. Było wiele fanych ofert na tym Wilanowie ale no jednak
    parking albo garaz to podstawa

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"