Porady dietetyczne.

Dodano: 2017-11-07 13:32:09
Tagi: Kuchnia warszawiaka
Dzielnice: Mokotów, Śródmieście , Ursynów

• katarzynadurecka 2018.03.05 13:55

Witam,

jeśli jesteś pasjonatem sportu oraz zdrowego trybu życia, a niestety borykasz się z problemem diet - strona http://twoja-dietetyczka.pl/
    jest właśnie dla Ciebie. Na stronie znajdują się diety m. in.
    wegetariańska, Montignaca i bezglutenowa wraz z przepisami. Polecam!

Pozdrawiam,
    Kaśka

odpowiedz cytuj
  • Olaaa90 2017-12-05 09:14:37

Najlepiej
    skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś
    niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak
    najbardziej skuteczna. Ja posżłam właśnie tym tropem. Długo
    szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę
    wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka

Można
    w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej
    Polski. 

odpowiedz cytuj
  • Monika Borkowska 2018-02-08 22:22:48

A dziś tłusty czwartek i zjadam 3 pączki :D Bardzo dietetycznie!

odpowiedz cytuj
  • amelka90 2018-03-29 21:09:27

Przy aktywnym trybie życia, ważne jest przyjmowanie magnezu. Nie trzeba łykać pigułek. Można magnez wchłaniać przez skórę przy użyciu kosmetyków pięlęgnujących. Na http://zechsal.pl/ znajdziecie kosmetyki z zawartością czystego magnezu. Świetna alternatywa dla tabletek :)

odpowiedz cytuj
  • amanduska90 2018-06-30 11:35:56

A orientujecie się może czy w najbliższym czasie są organizowane jakieś wydarzenia czy konferencje na Ursynowie? Bardzo chętnie bym poszła na takie wydarzenie :) Wiem, że w ten weekend jest organizowany konwent Sherlocon Polska :) Sam burmistrz też się wybiera! Podobno jedna z większych takich wydarzeń w Polsce ;) i tak się zastanawiam czy coś podobnego na temat zdrowego odżywiania jest organizowane? Ktoś coś?

odpowiedz cytuj
  • Barbara.L 2018-07-08 18:32:47

Próbowałam cateringu dietetycznego, ale dania się powtarzały i jedzenie było monotonne. Postanowiłam przejść na pewien czas na dietę wegańską, bo sporo dobrego o niej słyszałam i zamawiam takie potrawy przez roomservice z knajpki Krowarzywa. Pracują na sezonowych produktach, a zwłaszcza kaszach i roślinach strączkowych, mają genialne smufi i bowle. 

odpowiedz cytuj
  • maggy 2018-07-13 16:56:46

Ja tez odchudzam sie pod okiem dietetyka. Zdecydowalam sie na https://michalwrzosek.pl/ - bo moja przyjaciolka juz z nim dziala i bardzo ladnie traci na wadze. Diete rozpisana dostalam po 3 dniach - dodatkowo cala mase przepisow i plan treningowy. Z tego co wiem, mozna tez poprosic o rozpiske suplementacji :) U mnie narazie poczatek wiec 3majcie kciuki, ale juz widze, ze wspolpraca z Michalem bardzo mi przypadla do gustu :) 

odpowiedz cytuj
  • MojaAnga 2018-08-27 09:46:41

Jak dla mnie na rynku Warszawskim w sprawie dietetyki są specjaliści z Carolina Medical Center. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://carolina.pl/medycyna-zywienia/.

odpowiedz cytuj
  • becja 2018-11-23 08:31:55

Moim zdaniem dużo osób popełnia sporo błędów w tej tematyce. Przede wszystkim ludzie nie mają odpowiedniej motywacji. W poniedziałek chce im się ćwiczyć, jeść zdrowo, a już pod koniec tygodnia zapominają o swoich postanowieniach. Jeśli ktoś rzeczywiście chcę schudnąć, to musi uzbroić się w cierpliwość i potrenować solidnie minimum przez kilka tygodni. Niektórzy stosują też różne tabletki na spalanie tłuszczu i tak dalej i tak dalej No może jest to skuteczne, ale dopiero wtedy jeśli ktoś rzeczywiście ćwiczy i dba o zdrową dietę. Najważniejsze jest nastawienie, potem dieta, potem ćwiczenia i dopiero wtedy można korzystać ze wspomagaczy, które są sprawdzone i zweryfikowane

odpowiedz cytuj
  • jakooza 2018-12-10 12:44:36

Dieta to podstawa. Na pewno istotne są także ćwiczenia. Niektórzy myślą że na przykład kupią jakieś tableteczki, cuda na wianku i to im od razu pomoże. Najważniejsze jest to, aby samemu chcieć i postępować dobrze i zgodnie ze standardami

odpowiedz cytuj
  • etuide 2018-12-18 14:44:25

Niektórzy nie dbają o zdrowie, palą papierosy na potęgę, a potem wiadomo jak to się kończy... Pochówek dla przykładu z https://zaklad-pogrzebowy-warszawa.funebre.pl/ firmy świadczącej profesjonalne usługi w tym zakresie. 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"