12°C bezchmurnie

PsychoMedic - klinika psychologiczna


Dodano: 2016-05-31 11:30:25

PsychoMEDIC to klinika psychologiczno-psychiatryczna, którą można znaleźć na stronie http://psychomedic.pl Leczymy: uciążliwości z takimi problemami jak: uzależnienia, zaburzenia odżywiania się, DDA, zaburzenia osobowości, psychotyczne czy snu. Oferujemy pomoc specjalistów: psychiatra, psycholo, coach, psychoterapeuta, dietetyk, czy psycholog dziecięcy. Proponujemy także treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Znajdziesz nas w Warszawie.
odpowiedz cytuj
pankracy dodano: 2016-06-02 11:26:18
Nie znam tej kliniki, ale ze swojej strony mogę polecić www.wrelacji.pl. To dobry ośrodek psychoterapeutyczny w Warszawie, kompetentny psycholog, profesjonalne terapie. Warto zajrzeć.
odpowiedz cytuj
Marysia Jaworska dodano: 2017-02-23 15:24:26
Psychomedic ma też ciekawe rozwiązanie odnoście psychoterapii przez Skype. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ . Warto sobie zerknąć i poczytać jak to wygląd. Moim zdaniem jest to dobra propozycja dla tych, którzy przebywają w różnych miastach czy też nie mają czasu udać się do gabinetu stacjonarnego.
odpowiedz cytuj


1 ... 1