Sala konferencyjna w Warszawie - jaką wybrać?

Dodano: 2018-07-18 22:24:13
Dzielnice: Śródmieście

• Rafin32 2018-07-18 22:24:13

Witam, We wrześniu będę organizował szkolenie biznesowe w stolicy pierwszy raz i muszę powoli rozpocząć poszukiwania odpowiedniej sali na ok 50 osób. Nie musi być duża, jednak najlepiej jak będzie dobrze położona i też odpowiednio przygotowana pod tego typu eventy. Pomożecie?

odpowiedz cytuj
  • IgorMaj 2018-07-18 23:29:50

W takim razie jak będziesz miał wolną chwilę to zajrzyj na stronę internetową http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ gdzie możesz znaleźć najlepsze miejsca do organizacji tego typu szkoleń oczywiście z uwzględnieniem Waszych wymagań co do lokalizacji, wielkości sali oraz dodatkowych opcji (to również zostało umieszczone na tym portalu). Znacząco ułatwia nam wybór zawsze jak szukamy miejsca w różnych miastach do większych bądź mniejszych eventów. Mam nadzieję, że wszystko się uda a szczególnie dobór odpowiedniej oferty.

odpowiedz cytuj
  • Anna34 2018-12-17 12:32:50

W
    Warszawie polecam Ci gorąco Workin. Świetne i nietypowe miejsce.
    Idealne do zorganizowania konferencji w mniejszym gronie. Ogółem
    znajduje się tam kilka mniejszych intymnych sal konferencyjnych,
    jednak jeśli chce się połączyć je to wystarczy uprzedzić. W
    środku jest bardzo profesjonalnie i nowocześnie. Wszyscy goście
    mojej konferencji dzielili poczucie, że jest to bardzo luksusowe
    miejsce na poziomie. Co zaś tyczy się sali konferencyjnej to na
    miejscu były wszystkie potrzebne mi sprzęty multimedialne. Każdy
    sprzęt nowoczesny. Nie było z nimi problemu ani żaden nie był
    jakiś przestarzały, z czym spotkałam się wcześniej. Sala
    konferencyjna miała genialne nagłośnienie i wygodne siedzenia, co
    wspominali wszyscy goście. Naprawdę przyjemnie się tam prowadziło
    dyskusję. Do tego obiekt ten organizuje katering. Zjedliśmy w
    przerwie i była bardzo smacznie. Co zaś tyczy się samej
    lokalizacji, to większość dojechała komunikacją miejską.

odpowiedz cytuj
  • daronos 2019-04-29 11:33:46

Swojego czasu takie szkolenie biznesowe szef rozbił w restauracji na Elektoralnej Ogród Smaku, nawet tam salę z tv nam wypozyczyli, fajne wnętrze, a i  jedzenie konkretne https://ogrod-smaku.pl/

odpowiedz cytuj
  • Hasan 2019-05-28 11:21:01

Warto abyś się zastanowił także nad lokalizacją tak naprawdę. Jeżeli znajdziesz lokal w Warszawie w centrum to zapłacisz krocie. Ja mam lokal już zarezerwowany od jakiegoś czasu w Ząbkach. Wynająłem salę dla 120 osób i zamówiłem nam catering. Sal jest tu sporo a jeżeli chodzi o catering, to jak np biorę od Figaro. Też są w Ząbkach a jak zamówisz posiłki, to za dostawę też nie zapłacisz. Tam jest od 50 zł darmowa dostawa. Wszyscy się najedzą i nie wydasz nie wiadomo ile kasy. 

odpowiedz cytuj
  • maggy 2019-06-04 09:05:47

W Warszawie macie całe centrum konferencyjno bankietowe Osada Augustów :) Lepszego miejsca w województwie mazowieckim na takie konferencje po prostu nie ma.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"