Strony internetowe

Dodano: 2019-09-11 08:43:35

• tertura 2019-09-11 08:43:35

Co jest potrzebne , aby powstały dobrej jakości strony internetowe ? Bo zamierzam coś takiego uruchomić w najbliższym czasie , ale dokładnie nie wiem , jak to krok po kroku zrobić

odpowiedz cytuj
  • yyrek 2019-09-12 04:24:55

Ale to może powiedz na początku na jakim obecnie poziomie jesteś? Chcesz wystartować z tym kompletnie od zera?  Bo jeśli zależy ci na czasie, no to nie obejdzie się bez pomocy specjalistów od tej branży. Ty natomiast w międzyczasie możesz zdobywać odpowiednie umiejętności, aby w przyszłości już samodzielnie wykonywać strony internetowe

odpowiedz cytuj
  • tertura 2019-09-13 07:49:11

To znaczy też tak myślałem , by skorzystać z jakichś fachowców . Sam dopiero tutaj raczkuję w tej tematyce ... Ale jak to jest , trzeba samemu kupić domenę , serwer itp . a oni się tym po prostu dalej zajmują ? Czy wszystko jest na ich barkach od samego startu ?

odpowiedz cytuj
  • yyrek 2019-09-14 07:34:00

stary, wejdź sobie na https://www.pixelshark.eu i tam się wszystkiego dowiesz. Wybrałem ich do podobnego tematu. Robili mi nie tylko strony internetowe, ale także pewne aplikacje mobilne. Nie wiem jak to jest dokładnie teraz, najlepiej samodzielnie się z nimi skontaktować. Kiedy ja z nimi współpracowałem, to mogłem liczyć na pomoc na wielu płaszczyznach. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Mają przystępne ceny, działają szybko, a końcowe efekty są jak najbardziej satysfakcjonujące

odpowiedz cytuj
  • tertura 2019-09-15 07:30:57

no to dobra , w takim razie się z nimi skontaktuję po weekendzie

odpowiedz cytuj
  • mroczek90 2019-09-18 15:24:46

Strona mozesz zrobic w programie mobirise np. taką https://www.bartmetaco.pl/

odpowiedz cytuj
  • MojaAnga 2019-09-20 13:26:35

Są programy, gdzie możesz łatwo samemu zrobić swoją stronkę, ale one wyglądają dosyć mało profesjonalnie niestety.Tez próbowałam sama coś stworzyć, ale przerosło mnie to ;p Potrzebowałam strony bardziej wizytówkowej i taką zrobili mi https://hot-creations.pl/. Polecam ich bo na każdym kroku kontrolujesz co się dzieje i fajnie się można z nimi dogadać 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"