Szkoła tańca dla dzieci

Dodano: 2019-09-13 19:04:28

• malkontentis 2019-09-13 19:04:28

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Czy ktoś z Was zna jakąś dobrą szkołę tańca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją pasję? Moja znajoma znalazła świetną szkołę z naprawdę ciekawymi zajęciami przy: Aleja Rzeczypospolitej 20, 02-972 Warszawa, a nazywa się Royal Dance Academy. Co myślicie? Mam nawet ich numer telefonu: 881 757 757.

odpowiedz cytuj
  • Malinka34 2019-10-28 22:13:09

Ja mieszkam z drugiej strony Warszawy, nie wyobrażam sobie wożenia dziecka na zajęcia tak daleko. mamy u nas na Bemowie Cool Kids dance Studio prowadzone jest przez instruktorkę tańca nowoczesnego Agnieszkę Cichocką związaną z modernowym Teatrem Tańca Jazzgot Anety Bułki. Dzieciaki mają tam swój drugi świat, ćwiczą, występują, jeżdżą na obozy taneczne. Zobacz na  https://szkola-tanca.waw.pl

odpowiedz cytuj
  • tomxrub 2019-11-09 12:03:46

Z tego, co wiem to teraz są szkoły dla dzieci, które robią naprawdę kawał dobrej roboty. Sama zastanawiam się nad tym, aby posłać swoją pociechę na jakieś dodatkowe zajęcia. Gdybym miała podjąć finalną decyzję, to najpewniej zdecydowałabym się na taką szkołę, która ma po swojej stronie odpowiednio dużo doświadczenia, a także nie brakuje jej bardzo dobrych opinii ze strony innych Klientów. Tak, aby mieć po prostu pewność, że moja decyzja będzie tutaj pod wieloma względami odpowiednia, a dziecko będzie po prostu bardzo zadowolone z tego, jak będą wyglądały zajęcia w danej placówce

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"