5°C lekkie zachmurzenie

tatuator Warszawa

Dodano: 2017-11-16 08:30:25

mam nadzieję, że znajdują się tutaj na forum ludzie, którzy mają tatuaże :) gdzie je robiliście? kto Wam je robił? Chciałbym zrobić sobie dość skomplikowany, realistyczny wzór i szukam artysty, który się specjalizuje właśnie w takim tatuażu.
odpowiedz cytuj
Magdalena Kostro dodano: 2017-11-21 14:22:27
aż dziwię się że jeszcze nikt ci tutaj nie odpisał. Ja robiłam sobie tatuaż jakiś czas temu w Jah Love na Wilczej i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Mój tatuaż robił Hubert i trzeba przyznać, ze wykonał kawał dobrej roboty. Jest to realistyczny tatuaż, który wręcz wygląda jak żywy ;) najlepiej będzie jak sobie wejdziesz do nich na fp i pooglądasz realizacje :)
odpowiedz cytuj
Marian Wójcik dodano: 2017-11-27 23:48:37
a możesz wrzucić tutaj jakiś szkic tego co być chciał? wtedy łatwiej będzie doradzić
odpowiedz cytuj
czakiert dodano: 2017-12-04 08:26:36
no wiesz, nie mam szkicu. Chciałbym żeby tatuator po rozmowie mi zrobił jakiś projekt :) obczaiłem tego Huberta z Jah Love Tattoo i prace ma faktycznie niewiarygodne. generalnie jak popatrzyłem sobie na tatuaże wykonane w tym studio to robią wrażenie. Nie wiecie jak u nich z terminami?
odpowiedz cytuj
Magdalena Kostro dodano: 2017-12-04 08:30:09
u każdego z nich są inne terminy. Najlepiej według mnie to iść już bezpośrednio do salonu i tam obgadać sprawę :) nawet już przy okazji pogadać o jakimś projekcie, poznać osobę, która potencjalnie będzie Cię dziarała... :)
odpowiedz cytuj

1 ... 1